Афера чи профанація?

 
Я чемно чекав, доки пройдуть вибори, аби Руслан Романович Марцінків не міг використати свою улюблену відмазку про "політичне замовлення перед виборами".
Отож, про все по порядку.
 
1. До 25 жовтня ми були в карантині. Навіть двічі примудрилися втрапити до червоної карантинної зони, з якої ще покищо не вийшли.
 
2. З усіх карантинних і протиепідемічних заходів у місті застосували лише ОДИН - заборонили партнерські пологи, чим порушили чинне законодавство. Більше нічого не було.
 
3. Понад 3 місяці у нас в місті міський голова та його команда проводили концерти, збори, свята у дворах та іншого роду масові заходи, безкінечні агітаційні походи до шкіл. Був навіть концерт на стадіоні із масовим розпиття алкогольних напоїв. На вимогу надам посилання активістів, які це вже висвітлювали.
 
4. Міською владою активно нав'язувалася думка про те, що школи мають працювати. Мер виходив в ефіри і примудрився піаритися на небезпечних для нашого здоров'я речах.
 
5. Кожного разу ми чули, що присвоєння Івано-Франківську червоного карантинного статусу - це політичне замовлення проти мера-свободівця.
 
Цей список можна продовжити, але то ніяк не виправить ситуації.
 
Як змінилася ситуація після 25го жовтня?
 
1. Мер та його "команда" помітили, що ситуація в місті з CoVid19 дуже погана, але не критична.
 
2. У міських лікарнях закінчились ліжка для розміщення хворих на CoVid19. А щоб розвіяти будь-які маніпуляції, я зазначу, що закінчились абсолютно всі лікарняні ліжка, а не лише для хворих на CoVid19.
 
3. Великий борець з дистанційним навчанням відправив з 2 листопада 5-11 класи на дистанційне навчання.
 
4. І головне. Те в чому я вбачаю або АФЕРУ, або ПРОФАНАЦІЮ. Один із корпусів Міського клінічного перинатального центру переобладнають для лікування хворих на CoVid19. Мер та начальник міського УОЗ з усіх прасок заявляють, що корпус повністю ізольований від пологового будинку, будуть окремі входи, там кисень, все буде добре, все під контролем, ми там розмістимо 200 ліжок, щоб стабілізувати ситуацію. Що ж тут не так?
 
Почнемо з того, що стабілізувати ситуацію допомагають впровадження, дотримання та тотальний контроль протиепідемічних заходів. І мова не йде про закриття "всіх і вся", тут мова про соціальну дистанцію та її дотримання, масковий режим у громадських місцях, обробка рук антисептиками, просвітницька робота про все це із засобів масової інформації. 38 млн можна було не на піар своєї морди витратити, а на постійну просвітницьку роботу. Популяризація дистанційного навчання. Дистанційка це не є добре, але нам потрібно навчитися її сприймати, бо такі у нас зараз реалії. І контроль за виконанням та дотриманням цих всіх заходів. У нас же є КП "Добродій", поліція, національна гвардія.
 
А тепер про пологовий. Все, що вилетіло з рота мера та начальниці УОЗ з цього приводу суцільна брехня, окрім того, що відділення для ковідних хворих будуть на 2,3 та 5 поверхах корпусу. Від цього і будемо танцювати.
 
До цього корпусу можна зайти через 5 входів, але всі вони ведуть до одного ліфта та одних сходів, якими можна піднятися нагору.
 
У корпусі є 5 поверхів. Перший поверх - адміністративно-діагностичний. Саме туди водять щодня породіль на флюорографію. Якраз в той самий кабінет, в якому будуть обстежувати і хворих на CoVid19. На тому ж таки першому поверсі знаходиться приймальний покій, через який проходитимуть всі хворі на ковід. Також там є УЗД кабінет, де також зможуть обстежуватися ті ж таки хворі.
 
На другій половині третього поверха, котрий належить обласному перинатальному центру знаходиться відділення екстрагенітальної патології, де є вагітні жінки з важкою супутньою патологією, що супроводжує вагітність.
 
А на четвертому поверсі, котрий належить обласному перинатальному центру, знаходиться гінекологічне відділення з великою кількістю жінок і реанімація з важкохворими жінками. Контакт цих жінок з хворими на COVID неминучий, бо є лише одна спільна сходова клітка і один ліфт.
 
Є ще два пасажирські ліфти, проте вони заблоковані двома аптеками, які належать працівникам гінекологічного стаціонару і продовольчим магазином, котрий також належить працівниці гінекологічного відділеня.
 
Складається враження, що просто стало на часі, аби шматок "ковідного пирога" з держбюджету перепало і Стефанку - головному лікарю МПЦ.
 
Руслане Романовичу та пані Маріє Бойко, ви настільки переживали за здоров'я породіль, що заборонили партнерські пологи. Але вирішили ввалити в перинатальний центр ковідне відділення?
То що ж відбувається? Хто буде відповідати за цей п..дець?
 
Далі буде...


30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

763
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

589
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1658
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2967
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2439
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2422

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

468

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

584

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1443

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1514
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

547
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

405
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

783
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

169
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

277
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26910
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

741
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

300
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

302
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

626
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

984 1
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

827