9 загадкових об’єктів і споруд, в походженні яких люди підозрюють інопланетян (фото)

 

Велика частина історії людства донині залишається прихованою в імлі століть – про це говорять численні таємничі об’єкти і споруди, над походженням яких ламає голови не одне покоління істориків, археологів і уфологів.

Ось найвідоміші з пам’ятників безповоротно минулих епох, у будівництві яких, за запевненнями дослідників паранормальних явищ, найбезпосереднішу участь приймали «виконроби» і «інженери», які прилетіли на Землю ззовні. Звичайно, більшість цих заяв не витримує ніякої наукової критики, але на деякі зустрічні питання уфологів ортодоксальна наука не може відповісти досі.

1. Бедлендский страж (також відомий як Голова індіанця), провінція Альберта, Канада

123

Щоб помилуватися на величезне зображення голови індіанця з чимось, що нагадує навушники аудіоплейєрів, можете ввести в Google Earth координати 500’38 .20 “північної широти і 1106’48 .32» західної довготи.

Це величезне геоморфологічне утворення виникло практично без участі людини: «навушник» – це дорога до нафтової свердловини, яка з’явилася тут зовсім недавно. Обличчя в 2006-му році виявила одна з користувачів Google Earth Лінн Хикокс.

2. Лінії Наска (геогліфи Наска), плато Наска, південна частина Перу, час створення – між 400-м і 650-м роками нашої ери

221

Малюнки складаються з безлічі зображень тварин, серед яких можна впізнати акул, ящірок, косаток, колібрі, павуків, мавп і деяких інших. Як вважає уфолог, письменник і кінорежисер Еріх фон Денікен, лінії Наски можуть бути древнім аеродромом і одночасно запрошенням «в гості».

За його словами, давним-давно Землю відвідали прибульці, а при посадці на плато Наска двигуни їх космічного корабля «розчистили» місцевість від каменів, що помітили древні мешканці цих земель і, звичайно, взяли інопланетян за божества, що спустилися до них з небес ( в цьому вони, до речі, були не настільки далекі від істини). Потім «гості» відправилися назад на батьківщину, але люди намагалися «запросити» їх знову, малюючи на землі різні символи і тварин.

3. Піраміди Гізи неподалік від Каїра, Єгипет

320

Мабуть, єгипетські піраміди – одні з найбільш таємничих споруд в історії людства. За тисячі років історія їх створення обросла численними легендами та припущеннями, найпоширенішим з яких є думка, що єгиптянам допомогли деякі надцивілізації.

Дійсно, деякі цікаві факти цілком можуть служити доказом цієї теорії. Наприклад, в день літнього сонцестояння з погляду Сфінкса сонце знаходиться точно між двома найбільшими з пірамід Гізи. Щоб здійснити цей задум, стародавні будівельники повинні були володіти точним календарем і знати, що тривалість року становить 365,25 днів.

3_2

Крім того, невідомо, чому інші піраміди, споруджені приблизно на 500 років пізніше, ніж Велика трійка, сильно зруйнувалися під впливом часу, а споруди в Гізі практично не постраждали.

Незважаючи на численні теорії, до цих пір незрозуміло, як єгиптяни змогли скласти камені, кожен з яких важив в середньому дві тонни, в таку величезну «гірку» без використання колеса – воно було винайдено пізніше.

3_12

Деякі вчені кажуть, що існує безпосередній зв’язок між розташуванням пірамід і картою зоряного неба: наприклад, комплекс Гізи відповідає трьом найбільшим зіркам у сузір’ї Оріона, яке для древніх єгиптян було символом одного з головних богів – Осіріса. Дехто стверджує навіть, що річка Ніл відповідає видимій частині Чумацького Шляху, що і підштовхнуло творців пірамід до розташування гробниць за певною схемою, але для цього їм потрібно було астрономічне обладнання, так звідки воно могло взятися? Відповіді на питання немає – піраміди надійно зберігають свої таємниці.

4. Підземне місто Дерінкую, Туреччина

421

Гігантські підземні споруди розраховані на забезпечення 20-ти тис людей всім необхідним: археологи виявили залишки продовольчих магазинів, винних крамниць, друкарень, стаєнь, шкіл, водопроводу і багато чого іншого.

Згідно з найпоширенішою версією, Деринкую почали будувати в першому тисячолітті до нашої ери, але деякі вважають, що місто набагато старше і було спроектовано позаземними силами для захисту населення цього регіону від глобальних катастроф.

У підземних переходах є навіть кам’яні двері 1-1,5 метра у висоту і вагою близько напів-тонни кожна, що говорить про серйозний підхід будівельників до забезпечення безпеки жителів.

4_11

Місто виявили в 1960-х роках минулого століття, і до цих пір там ведуться розкопки – на даний момент археологи досягли позначки 85-ти метрів у глибину.

5. Велике місто Теотіуакан (по-ацтекски «Місце, де люди стають богами») недалеко від Мехіко, Мексика.

520

Теотіуакан – одне з найдавніших міст на Землі і до XV-го століття – найбільший населений пункт в Західній півкулі імовірно виник приблизно за тисячу років до появи в цій місцевості ацтеків. Серед народів, які доклали руку до створення величезного міста, називають племена тольтеків, майя, сапотеків і мікстеків, причому багато дослідників говорять, що будівельники Теотіуакана, як і «автори» пірамід Гізи, володіли великими математичними і астрономічними знаннями.

5_2

Уже знайомий вам Еріх фон Денікен знову-таки вважає, що при будівництві не обійшлося без допомоги інопланетян, точніше, на його думку, саме вони і спорудили численні споруди ще до появи тут людини.

5_3

Цікаво, що в будівництві широко використовувалася слюда, яку, як показав мінералогічний аналіз, добували за 4,8 тис км від майбутнього міста, в Бразилії. Слюда стійка до впливу сонячного світла, вологи, електрики і високих температур, але навіщо в будівлю вклали такий запас міцності, до цих пір залишається неясним.

6. Саксайуаман, околиці міста Куско, Перу

614

Колишня столиця Імперії Інків практично цілком складена з неймовірно великих і важких брил, вага деяких з них досягає 360-ти тонн. Вчені б’ються над загадкою, як інкам вдавалося доставити ці «цеглинки» на будівництво, адже найближче родовище таких порід знаходиться приблизно в 35-ти км від Саксайуамана.

6_1

7. Трилітон в Баальбеку, Ліван

715

У стародавньому ліванському місті збереглися руїни безлічі архітектурних споруд, присвячених римським богам (регіон колись був частиною Римської імперії), найвідоміша з яких – Великий храм Юпітера. У його конструкції, серед усього іншого, використані три величезні цільні камені вагою близько 800-т тонн кожен (саме ці руїни і отримали найменування Трилітон, в пер. З грецької – «Чудо трьох каменів»), і кілька менших брил – по 350 тонн , а неподалік, у кар’єрі, лежить блок масою 1000 тонн, який, мабуть, заготовили, але з якихось причин не змогли застосувати при створенні храму.

7_1

Джорджіо Цукалос і Девід Чайлдрес, прихильники теорій про участь інопланетян у подібних «проектах», якось заявили, що при транспортуванні кам’яних блоків у Баальбеку використовувалися технології на зразок анти-гравітації або навіть акустичної левітації.

8. Стоунхендж, графство Уїлтшир, Англія

813

Одна з найзнаменитіших у світі таємничих пам’яток, як вважається, споруджена між 3000-м і 2000-м роками до нашої ери, і вчені досі сперечаються, що ж воно із себе представляє: храм, цвинтар або стародавню обсерваторію (існують і більш екзотичні версії про призначення Стоунхенджа).

Вага опорних каменів досягає 50-ти тонн, а найближча каменоломня з родовищем цієї породи розташована приблизно в 160-ти км від Стоунхенджа, що дає багатьом дослідникам паранормальних явищ привід стверджувати, що тільки прибульці могли змусити ці камені танцювати (у перекладі з галльського прислівники « Stonehenge »означає« висячі »або« танцюючі камені »).

9. Вафельний камінь, частина космічного корабля прибульців, неподалік від озера Дженнінгса Рендольфа, Західна Вірджинія, США

911

Звичайно, насправді це просто шматок пісковика з вкрапленнями гематиту, що утворюють такий цікавий «візерунок», але спробуйте пояснити це прихильникам теорій про інопланетян!

 

Всвіті


04.07.2016 2963 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1958
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1858
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1854
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5485 46
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2151 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1508

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

742

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

795

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

996

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1003
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1766
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3678
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10255
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26145
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10181 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7710
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

896
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

204
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

261
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

378
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1275
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

882