8 способів уникнути заборгованості за кредитною карткою

Будь-хто, хто має кредитну карту, має ризик багато заборгувати по ній. Звісно ж, ви не хочете використати увесь кредитний ліміт, бо потім його буде дуже важко погасити.
 

 

Тож скористайтеся наступними порадами, щоб уникнути заборгованості за вашими кредитками, пише сайт Цікаво знати.

 

  1. Створіть свій особистий резервний фонд

Багато людей рано чи пізно використовують кредитні гроші, тому що в них не було коштів для капітального ремонту свого автомобіля або для медичних витрат, або ще для чогось важливого. Вони були змушені скористатися кредитом. Резервний грошовий фонд допоможе вам уникнути такої заборгованості.

 

  1. Купуйте тільки те, що можете собі дозволити

Уникайте спокуси використовувати кредитну карту для покупки речей, яких ви не можете собі дозволити. Ви зможете убезпечити себе від заборгованості за карткою, купуючи тільки те, за що ви маєте змогу розплатитися готівкою. Якщо ви зараз не можете оплатити якусь річ наявними коштами, у вас може не бути змоги погасити цей кредит у майбутньому.

 

  1. Не пропускайте регулярні платежі за карткою

Якщо ви все ж скористалися кредитною карткою, і не маєте змоги у поточному місяці погасити всю суму заборгованості, ні в якому разі не пропускайте обов’язковий платіж. Вам все одно доведеться платити відсотки за користування кредитом, але якщо ви не будете виконувати ці платежі, ви додатково заплатите штрафні санкції і можете зіпсувати свою кредитну історію. Крім того, банк може підвищити розмір річної ставки і встановити додаткову комісію.

 

  1. Не виходьте за пільговий період

Оплачуйте вашу заборгованість повністю у пільговий період. Якщо ви хочете уникнути заборгованості за кредитною картою, гасіть її баланс кожного місяця. Таким чином, вам можна буде не турбуватися про борг. Вам ніколи не доведеться думати про те, чи зможете ви оплатити мінімальний внесок, тому що ваші борги завжди будуть сплачені повністю.

 

  1. Уникайте отримання готівки

Зняття готівки з карти є одним із найгірших способів використання вашої кредитки. Якщо вам потрібно отримати готівку з картки, значить трапилося щось не те з вашими фінансами. Грошовий аванс зазвичай є однією з ранніх стадій заборгованості. Працюйте над поправкою свого бюджету, створіть резервний фонд, і вам не доведеться знімати готівку. 

 

  1. Не позичайте нікому своєї кредитки

Коли хтось інший використовує вашу кредитку, ви маєте контролювати  витрати цієї людини. Навіть якщо вона сказала, що оплатить ваш картковий рахунок, ви несете повну відповідальність за витрати, які вона зробила. Якщо банк не видає цій людині кредитну карту, то чому це мусите робити ви?

 

  1. Розберіться в умовах надання кредитних грошей

Читайте уважно договір вашої кредитної карти і будьте впевнені, що ви правильно зрозуміли всі пункти. Розуміння всіх особливостей вашої карти може допомогти вам уникнути  заборгованості, тому що ви знатимете, як правильно треба нею користуватися.

 

  1. Обмежте кількість ваших кредитних карт

Чим більше кредиток ви маєте, тим більші борги ви можете отримати. Ви можете добре себе контролювати, але краще не спокушати себе великими сумами доступних вам кредитних коштів. Скоротіть кількість кредитних карт у вашому гаманці, щоб уникнути заборгованостей.


06.09.2016 993 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

947
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2382
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2047
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2077
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6304 55
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2369 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

234

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1059

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1041

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1309
23.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

172
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

524
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1982
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26419
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

476
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10388 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7927
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

472
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

331
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

478
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

550
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1499