агенція новин

14/88

14 и 88 - символізують 14 слів і 88 заповідей пророка Девіда Лейна, які стали програмними для мільйонів білих правих, скінів та націонал-радикалів у всьому світі. Ось ці 14 слів: We must secure the existence of our people and a future for White children.

В перекладі на українську вони означають: «Ми повинні зберегти існування нашого народу і забезпечити майбутнє для Білих дітей». «Білі діти» тут можуть трактуватись по різному, від буквального значення до містичного символу майбутньої «гіперборейської раси», «білизна» якої означатиме не лише колір шкіри, але й – в першу чергу – расову чистоту та релігійну приналежність до прадавніх євразійських сонячних культів, що ведуть свій початок від раннього ірано-арійського варіанту язичництва.

Така сама багатозначність у числі «88». Дехто вважає цю цифру числовим аналогом «НН», себто перших літер нацистського вітання «Хайль Гітлер!». Літера «Н», нагадаю, - восьма в англійській абетці. Інші бачать у цьому числі графічно закодовану свастику або символ «подвійної вічності» - духовної і родової. Але більшість дослідників нумерологічного ребусу «14/88» все ж таки адресують цікавих до переліку згаданих вище заповідей.

Серед них є такі, що не викликають заперечень, на кшталт «правда не боїться дослідження». Є й такі, що, навпаки, породжують бажання посперечатись, наприклад: «Біла раса страждала від нападів з Азії і Африки протягом тисячоліть. Наприклад, Атила і гунни у 5 столітті, які пройшли Європою. У 8 столітті маври підкорили Іспанію, Португалію і частину Південної Франції». Тут відразу згадуються підкорення римлянами Єгипту і Північної Африки, хрестові походи і колоніальні війни європейців у ХІХ столітті. Але Лейна оголошено пророком, а з пророками сперечатись – собі дорожче. Пророк каже:
«Народ, який твердо не переконаний у своїй унікальності і цінності, буде стертий з обличчя землі. Політичні, економічні та релігійні системи можуть бути знищені, а потім відновлені. Раса або нація помирає назавжди». З цим також можна посперечатись, з огляду на те, що за минулі тисячоліття безслідно зникли сотні політичних систем і релігій. Не кажучи вже про те, що ані інкської ані римської ані вавилонської «економічної системи» також нікому ніколи вже не відновити. Так само безслідно щезають «наднаціональні» імперії. Світ взагалі наповнений зниклими сутностями і забутими могилами цивілізацій. Й більшість із них щезли зовсім не тому, що їм бракувало самоповаги.

Судячи зі всього, проблема «майбутнього для Білих дітей» не омине України. Епоха глобалізації висуває свої виклики і важко переконати тих, хто реагує на ці виклики агресивно. Останні досягнення генетиків, щоправда, довели, що значну (якщо не переважаючу) частину теперішнього населення України важко віднести до нащадків носіїв праєвропейських генетичних гаплогруп. Але поки що жодна політична сила не заявила вимоги перевірити всіх громадян на генетичну спадковість. Напевне тому, що навіть деякі великі прихильники світлого майбутнього Білих дітей бояться, що таке дослідження виявить, що вони самі не відносяться до носіїв генного набору «класичної» арійської гаплогрупи з індексом а1r1.

Думається, що у тих побоюваннях є рація.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


20.09.2019
Лілія Горковенко

У свідомості сучасного українця сформувався стереотип поліцейського, що охороняє публічний порядок та займається профілактикою правопорушень. Проте успіх служіння суспільству – в єдності трьох складових: навчання, практики та науки.

1817 1
17.09.2019

Пану Василю 42 роки, він має 200 голів породистих овець, часто носить традиційне гуцульське вбрання, хвацько грає на дримбі, допомагає іншим вівчарям і вірить, що гуцули і вівці – це нероздільно.

595
15.09.2019
Марія Лутчин

Тарас Назарук - керівник салону VOLT, який спеціалізується на доставці автомобілів зі США "під ключ". Компанія у своїй роботі керується принципом збереження довкілля через популяризацію електромобілів у місті.

1786
13.09.2019
Марія Лутчин

У неділю, 13 жовтня у Дністровському каньйоні відбудеться вже традиційне «Свято неба». Унікальне свято парапланеризму та дельтапланеризму цьогоріч пройде у форматі «Eco-Active Life Style».

1402
11.09.2019
Олена Британська

На форумі запрошені спікери обговорювали, що потрібно для залучення інвестицій та які умови зараз диктує світ, розглядали практичні кейси та підводні камені.

916
09.09.2019
Люся Грибик

У сучасному світі кожна жінка повинна мати кваліфікованого лікаря - гінеколога.

5860 2

Депутатську недоторканність скасували, ОК. Тут не про те, що вчора чимало потенційних «жертв» добровільно відали зброю своїм майбутнім «вбивцям».

520

Сьогодні так модно використовувати до всього слово "мульти". Мультиварка, мультивітаміни...

2297 2

Після жахливої катастрофи в Дрогобичі із людськими жертвами і втратою майна, де впав під"їзд житлового будинку.

820 1

Ціна росте хутчіш за міст – комусь це вигідно, еге ж?.. Замість потроєння вартості – мер навпаки міг отримати чималу компенсацію. Але чомусь так не зробив…

2658
17.09.2019

Кілька днів тому у невеличкому селі Вітрова Балка, що знаходиться у Полтавській області, сільські мешканці зафільмували НЛО.

471
11.09.2019

Здається, Всесвіт ніколи не перестане нас вражати!

413 1
30.08.2019

Понад сто років тому у віддаленому районі Сибіру пролунав потужний вибух, який був відчутний у радіусі 100 кілометрів.

1133
18.09.2019

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

228
18.09.2019

Більшість слів, які ми вимовляємо в повсякденному житті, впливають на наше майбутнє. Є слова, які притягують удачу, а є ті, які її відлякують.

536
20.08.2019

Мандрівний проповідник прийшов з важкою вістю у чуже місто.

1009
21.09.2019

Прикарпатка скаржиться на зіпсуті продукти, які продають  в одному із супермаркетів області. Мове йде про магазин "Колібріс" в місті Богородчани, пише Фіртка. Як розповідає Ірина Федів, вона мала намір купити квасолю та сир, проте, продукти були ду

1293 2
20.09.2019

У селищі Більшівці історики натрапили на нові докази радянського терору — масове поховання закатованих українців.

5366 3
20.09.2019

Прикарпатець Віктор Худяк опублікував в мережі Фейсбук світлини наближення зими, відзняті на горі Паренки (1735 м).

1943 1
19.09.2019

На прилавках магазинів зустрічається масло селянське солодковершкове "Карпатське" 73% жиру.

3534