агенція новин

14/88

14 и 88 - символізують 14 слів і 88 заповідей пророка Девіда Лейна, які стали програмними для мільйонів білих правих, скінів та націонал-радикалів у всьому світі. Ось ці 14 слів: We must secure the existence of our people and a future for White children.

В перекладі на українську вони означають: «Ми повинні зберегти існування нашого народу і забезпечити майбутнє для Білих дітей». «Білі діти» тут можуть трактуватись по різному, від буквального значення до містичного символу майбутньої «гіперборейської раси», «білизна» якої означатиме не лише колір шкіри, але й – в першу чергу – расову чистоту та релігійну приналежність до прадавніх євразійських сонячних культів, що ведуть свій початок від раннього ірано-арійського варіанту язичництва.

Така сама багатозначність у числі «88». Дехто вважає цю цифру числовим аналогом «НН», себто перших літер нацистського вітання «Хайль Гітлер!». Літера «Н», нагадаю, - восьма в англійській абетці. Інші бачать у цьому числі графічно закодовану свастику або символ «подвійної вічності» - духовної і родової. Але більшість дослідників нумерологічного ребусу «14/88» все ж таки адресують цікавих до переліку згаданих вище заповідей.

Серед них є такі, що не викликають заперечень, на кшталт «правда не боїться дослідження». Є й такі, що, навпаки, породжують бажання посперечатись, наприклад: «Біла раса страждала від нападів з Азії і Африки протягом тисячоліть. Наприклад, Атила і гунни у 5 столітті, які пройшли Європою. У 8 столітті маври підкорили Іспанію, Португалію і частину Південної Франції». Тут відразу згадуються підкорення римлянами Єгипту і Північної Африки, хрестові походи і колоніальні війни європейців у ХІХ столітті. Але Лейна оголошено пророком, а з пророками сперечатись – собі дорожче. Пророк каже:
«Народ, який твердо не переконаний у своїй унікальності і цінності, буде стертий з обличчя землі. Політичні, економічні та релігійні системи можуть бути знищені, а потім відновлені. Раса або нація помирає назавжди». З цим також можна посперечатись, з огляду на те, що за минулі тисячоліття безслідно зникли сотні політичних систем і релігій. Не кажучи вже про те, що ані інкської ані римської ані вавилонської «економічної системи» також нікому ніколи вже не відновити. Так само безслідно щезають «наднаціональні» імперії. Світ взагалі наповнений зниклими сутностями і забутими могилами цивілізацій. Й більшість із них щезли зовсім не тому, що їм бракувало самоповаги.

Судячи зі всього, проблема «майбутнього для Білих дітей» не омине України. Епоха глобалізації висуває свої виклики і важко переконати тих, хто реагує на ці виклики агресивно. Останні досягнення генетиків, щоправда, довели, що значну (якщо не переважаючу) частину теперішнього населення України важко віднести до нащадків носіїв праєвропейських генетичних гаплогруп. Але поки що жодна політична сила не заявила вимоги перевірити всіх громадян на генетичну спадковість. Напевне тому, що навіть деякі великі прихильники світлого майбутнього Білих дітей бояться, що таке дослідження виявить, що вони самі не відносяться до носіїв генного набору «класичної» арійської гаплогрупи з індексом а1r1.

Думається, що у тих побоюваннях є рація.

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


19.02.2020
Володимир Скоростецький

Народна історіографія значно давніша за офіційні історичні хроніки. Скандинавські співаки-скальди, до прикладу, досить детально описували всі пригоди і бойові походи загонів-хірдів данських та норвезьких воїнів.

125
19.02.2020

Про місце театру і його роль, сучасного глядача та мистецтво, відмову від політичної кар’єри та плани на 2020-й.

191
15.02.2020
Марія Лутчин

"Nissan Leaf" створив своєрідний феномен серед електромобілів в Україні. Сьогодні цей автомобіль є одним із найпоширеніших і найулюбленіших електрокарів серед українських водіїв.

426
11.02.2020

За підсумками попередніх сесій прикарпатські мажоритарники 93 рази виступали ініціаторами законотворчих ініціатив – 87 разів були ініціаторами законопроєктів, а 6 разів – ініціаторами проєктів Постанов.

5087
10.02.2020
Люся Грибик

Нещодавно Прикарпаття сколихнула новина про смерть 18-річної студентки від анорексії. Дівчина займалась сироїдінням, аж поки вага не знизилася до критичного рівня. Врятувати її не вдалось...

1209
09.02.2020
Ростислав Ковтун

У Франківську люди намагаються завадити повторному продажу своїх недобудованих квартир та сподіваються на закон.

14332 6

Нещодавнє призначення вже ексголови Івано-Франківської ОДА на високу урядову посаду прямо не стосується якихось преференцій чи переваг для конкретного регіону або області.

420

Інформація насправді ніколи не була зброєю, як не дивно — здебільшого вона заважає.

284

Напевно, усі знають, що у наш часте, що ми звикли називати “політикою”, має кілька рівнів. 

794

У вересні 2018 року до першого класу вступили діти, які навчатимуться впродовж 12 років за Концепцією Нової української школи.

1138 1
20.02.2020

Неопізнані літаючі об’єкти (НЛО) над Карпатами спостерігали багато людей. Неймовірні історії про аномальні явища в Карпатах, які гуцули не могли вигадати. Шокуючі розповіді очевидців про зустрічі в горах з космічними прибульцями.  

278
11.02.2020

Хто такі мольфари, чим вони займаються та чи справді володіють надприродними силами.

3261 1
26.01.2020

Посадковий апарат "Чан'е-4" і ровер "Юйту-2" надіслали нові знімки, отримані на поверхні зворотної сторони Місяця.

1519 1
08.02.2020

Сім'я Гюрджян з Лисичанська виховує 10 прийомних дітей.

810
28.01.2020

Сьогодні місцевим жителям та гостям Івано-Франківська вже звично, що Архікатедральний і Митрополичий собор Воскресіння Христового, або як у народі просто кажуть «катедра»...

1527
11.02.2020

Одного разу почалася сильна злива. Всі діти прибігли додому, але наймолодшої доньки не було.

541
20.02.2020

Відновити цноту і знову стати незайманою - такі операції стають дедалі популярнішими в ‎Україні, кажуть лікарі.

4702 1
19.02.2020

Ніщо не об'єднує людей так, як подвійна веселка. Прекрасне видовище вразило жителів Івано-Франківська у вівторок пообіді.

2702
18.02.2020

Звідки на вулицях кінь наразі невідомо. Пошуками власника тварини зайнялися правоохоронці.

2360
17.02.2020

Кастинги на розважальному проєкті "Голос країни" 10 сезон продовжуються.

2378 1