агенція новин

11 варіантів економічного краху, які можуть відбутися в 2011 році

 

Що в 2011 році могло б викликати економічний крах? На жаль існує певна кількість «кошмарних сценаріїв», які можуть повалити весь світ у ще одну велику фінансову кризу. Сполучені Штати, Японія і більшість країн Європи тонуть у боргах. ФРС нерозважливо продовжує гратися з доларом.

 

 

Ціни на нафту різко зростають, а ціни на продовольство щойно побили історичний рекорд. Голодні бунти вже спалахують по всьому світу. Між тим, на світових фінансових ранках твориться корупція і шахрайство, і весь картковий будиночок запозичень може обвалитися в будь-який момент. Немає ніякого варіанту, щоб всі ці борги і фінансовий розвал якось самі по собі владналися. У якийсь момент ми досягнемо моменту «загального збою системи».

 

 

Ось 11 варіантів економічного краху, які можуть відбутися в 2011 році ... 

 

1. Борг США в будь-який момент може увійти в кризу. Багато аналітиків відкрито побоюються того, що це може трапитися, якщо Китай несподівано вирішить скидати всі американські боргові зобов'язання, які він накопичив. Єдине, що зараз підтримує фінансову систему США на плаву, це можливість займати величезні суми грошей під надзвичайно низький відсоток. Якщо ця парадигма розладнається, то потенційно може мати величезні наслідки для всієї світової фінансової системи.

 

 

2. З'ясувалося, що «валютне стимулювання-2» (далі - QE2; прим. Mixednews) продукує ефект, зворотний тому, на який розраховував Бернанке (голова Федеральної Резервної системи США, дід якого, до речі, за Австро-Угорщини  був аптекарем з Дргобича – «Фіртка»). Він наполягає, що головною метою QE2 було зниження процентної ставки, але замість цього процентна ставка чомусь суттєво піднялася. Чи є це некомпетентністю Бернанке, або він цілеспрямовано все намагається розвалити?

 

 

3. Борговий міхур, на якому заснована вся глобальна економіка, може тріснути в будь-який момент, і кинути всю планету в хаос. Згідно з новою доповіддю Всесвітнього економічного форуму, загальна сума кредитів у світі збільшилася з 57 трлн в 2000 році до 109 трильйонів доларів у 2009 році. Тепер вони заявляють, що в наступні десять років, для підтримки планованого «економічного зростання» світу знадобиться ще 100 трильйонів кредитних доларів. Так ось як працює глобальна економіка? Кожні десять років ми просто подвоюємо розмір боргів. Питання тільки хто і коли буде їх віддавати.

 

 

4. Поки американський уряд і ФРС США продовжують закачувати в систему великі обсяги нових доларів, грунт з-під ніг долара може піти у будь-який момент. Ми вже бачимо прискорення інфляції, і всі, загалом, визнають, що офіційні показники інфляції, це просто знущання. Згідно з одним з нових досліджень, за останні 20 років вартість навчання в коледжі зросла на 286 відсотків, а вартість медичного обслуговування за той же період зросло на 269 відсотків. Все це відбувалося під час ніби то «низької інфляції». То як стануть виглядати ціни, якщо почнеться період високої інфляції?

 

 

5. Одним з головних двигунів глобальної інфляції в 2011 році може бути вартість нафти. Велика кількість економістів зараз прогнозує, що вартість нафти в 2011 може значно первищити 100 доларів за барель. Якщо це відбудеться, то ціна нафти зчинить значний тиск на ціни в глобальному масштабі. Але, чим вища вартість нафти, тим швидше буде скорочуватися в прірву економіка США.

 

 

6. Інфляція цін на продовольство в багатьох точках світу настільки висока, що викликала бунти в таких країнах як Туніс і Алжир. Зараз надходять повідомлення про те, що по всьому Близькому Сходу люди здійснюють акти самоспалення, щоб привернути увагу до свого відчайдушного положення. То що станеться, якщо ціни на продовольство у світі піднімуться ще на 10-20 відсотків, і голодні бунти в 2011 році поширяться буквально по всьому світу?

 

 

7. Ходять уперті чутки про те, що брак фізичного золота і срібла нікуди не дінеться. Попит на дорогоцінні метали ніколи не був настільки високий. То що станеться, коли безліч інвесторів почнуть вимагати реальні дорогоцінні метали? Що станеться, коли з'ясується, що «паперового золота» і «паперового срібла» було випущено набагато більше, ніж фізично існує на Землі?

 

 

8. Будівельна індустрія може втягнути економіку США в наступну рецесію. Ринок нерухомості затоплений абсолютно новими будинками, які ніхто не купує. Цей величезний надлишок будинків означає, що будівництво нових будинків «впало в прірву». У 2010 році було здано лише 703 000 багатоквартирних будинків. Це стало новим антирекордом, і показало спад на 17 відсотків по відношенню до минулого антирекорду, який був встановлений у 2009 році.

 

 

9. Криза боргових зобов'язань муніципалітетів може стати «вибухом наднової зірки» в будь-який момент. Вже зараз інвестори позбавляються від облігацій муніципалітетів з лякаючою швидкістю. Борги штатів і місцевих органів влади зараз знаходяться на рівні в 22 відсотки ВВП, це найвищий показник за всі часи. Як говорить Мередіт Уїтні, криза боргових зобов'язань муніципалітетів є величезною загрозою для фінансової системи США.

Колишній мер Лос-Анджелеса Річард Ріордан переконаний, що все настільки погано, що буквально 90% наших штатів і міст можуть збанкрутувати протягом найближчих п'яти років ...

 

 

10. Звичайно на вершині всього знаходиться квадрильйонний міхур деривативів, який у будь-який момент може вибухнути. Зараз ми спостерігаємо велике фінансове казино, рулетка якого вже крутиться, і кожен сподівається, що вона не зупиниться в якийсь момент. Сьогодні більшість грошей на Уолл-стріт робиться не за рахунок інвестування або новаторських бізнес-ідей. Швидше, найбільші суми заробляються виходячи з вдалих ставок.

 

 

11. Найбільшою темною конячкою є війна. Корейський півострів зараз ближче до війни, ніж за всі останні десятиліття. Близький Схід може буквально вибухнути в будь-який момент. Ми живемо у світі, де один заряд миттєво може знищити ціле місто. Все що потрібно, щоб дощенту потрясти всю світову економіку, це одна середня війна, або пара подій із застосуванням зброї масового знищення.

 

 

Звичайно будемо сподіватися що нічого з цього у 2011 році не відбудеться.

 

Але ми повинні розуміти, що не можемо вічно ухилятися від цих куль.

 

Яким би не був 2010 рік, в дійсності він був набагато кращим, ніж, враховуючи обставини, міг би бути. Найгірші часи не поки що настали, і ситуація наразі залишається стабільною.

 

Але замість того, щоб використати цей час на розваги, варто було б використовувати його на підготовку.

 

І хоча мова в статті йде про США, зрозуміло, що в часи  глобалізації падіння США приведе до того, що світ буде змушений пройти через хаос. Тільки уявімо собі стан українця, який все життя в панчоху складав "доляри", які на рано будуть вартувати як смужки паперу відповідних розмірів.Джерело: mixednews.ru

Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram , читайте нас у Facebook і Twitter , щоб першими дізнаватися про ключові події дня


25.01.2011 591 0
Коментарі (0)

Çàãðóçêà...

06.12.2019

У порівнянні з минулорічним бюджетом області, бюджет 2020 зменшений майже втричі.

636
04.12.2019
Марія Лутчин

Chevrolet Volt входить у ТОП-10 найпопулярніших у світі плагін-гібридів у плані максимально довго «чистого» електропробігу.

831
25.11.2019
Лілія Горковенко

Статистика доволі моторошна та невтішна. Тому Фіртка разом із поліцією вирішили розібратися, що ж є причинами аварійності на дорогах, у який час трапляється найбільша кількість ДТП і які дороги Прикарпаття є "лідерами" щодо смертності.

3200 2
21.11.2019
Люся Грибик

Біг – простий і ефективний спосіб стабілізувати вагу та підтримувати тіло у формі. Допомагає зменшити ризики небезпечних захворювань, продовжує тривалість та якість життя, покращує настрій і самооцінку.

1335
19.11.2019

Явище корупції «живе» у політиці, бізнесі, освіті, охороні здоров'я, у системі соціального забезпечення, у силових структурах і стало для українців нормою залагодження багатьох питань. 

1563 2
18.11.2019
Олена Британська

Як координується інвестиційна діяльність в місті, до чого тут ментальність та на які проєкти Івано-Франківськ залучив кошти.

3889

Потужна парламентська фракція, нові обличчя, творча інтелігенція, лідери думок, незаангажовані в болоті політики.

398

Які тільки не носяться ідеології  політиків, депутатів і провладних журналістів з приводу  позитиву продажу землі.

1570 1

Невже «загнув» Павло?… Ціна моста – не більше п’ятиста (як ви читали), а лиш 212?! Що насправді – з’ясуємо на підставі досі неопублікованих(!) документів… Виявляється, ІФ ОДА ще 30.06.17 розпорядилась (№3

3235 2

Щодо нецільового використання бюджетних коштів. Почекаємо реакції влади для подальших дій.

1959
06.12.2019

Біля села Бережниця Верховинського району на хребті Синиці є скельний коридор — місце, яке з давніх-давен вважається межею світів.

600 1
02.12.2019

Ви вірите в інопланетян? А вони у вас вірять. Принаймні, так стверджує карта України, яку науковці-уфологи нещодавно опублікували в нетрях інтернету.

445 1
27.11.2019

Військово-морські сили США підтвердили достовірність зйомки, яка зафіксувала імовірні невпізнані літаючі об’єкти.

796
13.12.2019

Вперше вона пролунала десятого грудня на радіо «Дзвони» у виконанні Уляни Чуфус.

1128
11.12.2019

Цієї п’ятниці, 13 грудня, в Івано-Франківську відбудеться традиційна проща вірних Івано-Франківської Архієпархії до Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового. Вона відбудеться в свято апостола Андрія Первозванного та чергову рі

148
27.11.2019

Дівчинка приїхала в село, де нікого не знала. Вона поскаржилася татові...

760
13.12.2019

Експерти називають дві причини: зміцнення гривні і позицію Антимонопольного комітету.

1484
11.12.2019

Закодують 23 телеканали чотирьох найбільших медіа-груп України.

12344 8
10.12.2019

Українська співачка Тіна Кароль та молдавський артист Дан Балан вдвох прокоментували, на якій стадії стосунків вони перебувають.

7321
09.12.2019

Якби вибори відбулися наступної неділі, то 64% опитаних на них пішли б, 13% - скоріше так, чим ні, 6% - скоріше ні та 9% однозначно ні.

1822