Невтішні новини
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 61 | Наступна> | В кінець>>
18/08/2017

Як правляча партія робить Польщу токсичною

Дії представників правлячої партії Польщі ПіС (Порядок і справедливість) повільно втягують країну в конфлікти з сусідами, руйнуючи базу для добросусідських відносин, що формувалася останні два десятиліття.

17/08/2017

Жданов: «У чиїй сфері впливу буде перебувати Україна, той і буде диктувати умови на європейському ринку»

Про нинішній стан справ Росії на міжнародній арені під час дії санкцій, а також про їх вплив на українське питання кореспонденту інтернет-видання Новини України From-UA в ексклюзивному інтерв'ю розповів військовий і політичний експерт Олег Жданов.

14/08/2017

Реванш Ротшильдів: які сили стоять за перемогою Макрона і що чекати Україні

Париж не визнає російську анексію українського Криму - це перший позитивний результат президентських виборів у Франції, на яких здобув перемогу Еммануель Макрон.

10/08/2017

Чому всі залишили поза увагою неймовірну особливість криптовалюти

Картинки по запросу биткоинЄ одна дивна особливість криптовалюти, яку практично всі залишили поза увагою, включаючи самого Сатоши. Але вона існує, зачаївшись і повільно набираючи силу, як ураган, що спостерігається далеко в морі і неминуче наближається до берега.

04/08/2017

Алесдер Маклауд: Як дорогоцінні метали замінять паперові гроші

Крах світової банківської системи - це лише питання часу. Ті з нас, хто планує життя після цього, пора подумати, що могло б замінити систему часткових резервів та паперових грошей.

04/08/2017

Осадчук: Світ налаштовують на війну, або Пригоди ТрамПутіни

Картинки по запросу трам путінХто запізнився - той опозиція...

01/08/2017

Росія як обложена фортеця і Третя хвиля

Третя хвилі виникла недавно, з появою комп'ютерів, але швидко досягла масштабів цунамі. Її принципи - індивідуалізація, дестандартізація, децентралізація, деконцентрація - протилежні ідеології Другої хвилі.

29/07/2017

Міхеіл Саакашвілі: Аваков і Порошенко просто поділили країну між собою

Більшу частину робочого часу в АП Порошенко на робочому місці вирішує свої бізнесові питання.

27/07/2017

Андреас Умланд: Клан Порошенка. Як перероджується олігархія

Найпотужніші з корупційних кланів охоплює широкий спектр соціальних інституцій, починаючи з міністерств, служб і партій, закінчуючи компаніями, медіа та громадськими організаціями.

26/07/2017

Тривожне майбутнє: біохакери, космічні гіди та клас "непотрібних"

Роботи, що працюють замість людей, — не фантастика, це вже відбувається, і це тільки початок. Що буде із зайвими людьми і суспільством загалом?

24/07/2017

Золото чи біткойни? І золото, і біткойни!

Останнім часом багато хто став замислюватися, а що краще: золото або біткойни? Люди відчувають, що над світовими банківськими системами нависла загроза, і починають шукати альтернативні варіанти.

23/07/2017

Георгій Почепцов: Далеке майбутнє, яке бачать військові, уряд і корпорації

sur223Ми не готові до майбутнього, тому що поки не готові ні до минулого, ні до сьогодення, які нас повністю поглинають. Ми не знаємо, що чекає нас там, майбутнє взагалі закрито таємницею за сімома печатками.

20/07/2017

Rzeczpospolita: Демографічний і економічний колапс зробить Україну безлюдною

Польські видання опублікувало статтю директора відділу стратегії Варшавського Інститут підприємництва та радника компаній польського оборонпрому Анджея Талагі, в якому він прогнозує не дуже райдужне майбутнє для України.

18/07/2017

Глобальні економічні тренди та Україна без майбутнього

Україна несумісна з майбутнім. Сировина більше не дозволить країні триматися на плаву, інвестиції не прийдуть, власних коштів не буде. Усі розумні люди виїдуть за кордон, звільнивши місце для неосвічених біженців з Африки.

18/07/2017

Уго Салінас Прайс: Гряде новітнє варваство

Масштабна грошова інфляція викличе масові соціальні потрясіння, які потягнуть за собою політичну революцію... Зберігати золото і срібло - це одна з найважливіших справ напередодні потрясінь Нового варварства. Вона не дає визначеності, але це розумна спроба підготуватися до майбутнього хоч з якимось інструментом для виживання.

17/07/2017

Що потрібно мати при собі на випадок війни. "Екстрена валізка"

Екстрений (надзвичайний) ’’чемоданчик’’ - це узагальнене визначення базового набору речей, необхідного кожній цивільній людині , що б вижити в будь-якій екстремальній ситуації.

17/07/2017

Даг Кейсі: Як ви можете збільшити свій капітал в 10, 20 и навіть 50 раз в майбутню золоту манію

Ціна золота повинна піднятися з її поточного рівня близько $ 1250 за унцію до $ 1500 ...$ 2000. ...$ 3000 і потім перевищити і ці показники.

06/07/2017

Домінік Рікарді: Я Росії через 10-20 років вже не бачу

Картинки по запросу развал россииРосія припинить своє існування як окреме державне і культурне утворення.

28/06/2017

Теодор Батлер: Найбільш недооцінений актив в світі

Порівняння відносних цін всіх інвестиційних активів - єдиний об'єктивний шлях знайти найбільш недооцінений з них. В даний момент по цій об'єктивній оцінці срібло являє собою найдешевший інвестиційний актив в світі.

26/06/2017

Білл Бонер: Зміни... Хочете ви того чи ні

Нас чекає чергова велика історія. Коли настануть справжні зміни, ніщо з того, що сьогодні ми вважаємо важливим, не буде мати особливого значення.

25/06/2017

Олександр Лежава: «Спогади про майбутнє»

Попереду цікаві часи, які самі розставлять по місцях, - що дійсно цінне в цьому світі, а що ні.

22/06/2017

Даг Кейсі про роботів та федеральний борг США

Картинки по запросу роботПроблема державного боргу не може бути вирішена великими доходами. Не важливо, скільки трильйонів ви їм (владі) даєте - вони витрачають ще більше. Така природа звіра.

20/06/2017

Технічний директор Google розписав майбутнє світу: прогноз до 2099 року

Картинки по запросу майбутнєТехнічний директор Google і відомий технологічний футуролог Рей Курцвейл виступив на початку цього року з черговою порцією прогнозів.

20/06/2017

«Ми просто відповіли ФСБ за їх підстави і підлості». Викриття «Шалтая-Болтая» - наслідок війни між ФСБ і ГРУ

В останні роки Головне розвідувальне управління (ГРУ) Генштабу РФ* терпить провал за провалом.

16/06/2017

Republic - Чий Путін? Кремлівська боротьба за четвертий термін загострюється

Борис Гризлов і Владислав Сурков формують альтернативний центр впливу. Чого вони хочуть?
16/06/2017

Україна поверне Донбас за 10 років, Росія зазнала воєнної поразки - західний журналіст

Едвард ЛУКАС - старший віце-президент Центру аналізу європейської політики і редактор авторитетного британського журналу The Economist, колись - керівник його московського бюро, кореспондент в Центральній і Східній Європі, автор кількох книг про протистояння Росії із Заходом.

14/06/2017

Пол Сінгер: «Все полетить до біса»

Пол Сінгер (Paul Singer) запасає боєприпаси. Місяць тому цей інвестор світового класу зібрав $ 5 млрд за менш ніж добу. Так точно. $ 5 млрд за один день. На Уолл-стріт не так багато людей, здатних на таке. Але Сінгер унікальний.

12/06/2017

Даг Кейсі порівнює Велику Депресію з поточною, Найбільшою Депресією

Casey Research представляє своє бачення Великої депресії 1930-х років, яке дещо відрізняється від бачення більшості людей. На нашу думку, Франклін Рузвельт (Franklin Roosevelt) не був героєм, а лиходієм. Майже все, що він робив, вело до поглиблення економічного спаду.

12/06/2017

Філософ штучного інтелекту Елізер Юдковський про сингулярність і гоблінів у шафі

Еліезер Шломо Юдківський - американський фахівець зі штучного інтелекту, який досліджує проблеми технологічної сингулярності і виступає за створення Дружнього ШІ (штучного інтелекту). У неакадемічних колах більше відомий як автор фанфіку «Гаррі Поттер і методи раціонального мислення» під егідою Less Wrong.

12/06/2017

Тьєррі Мейсан. Розбіжності в Більдербергському клубі

Учасники Більдербергського клубу ніколи на своїх зборах разом не фотографуються, і прийняті ними рішення не оприлюднюються. Безпека на останній зустрічі забезпечувалась не ФБР і поліцією Вірджинії, а приватною міліцією і військовими НАТО.

13/05/2017

Як вижити в майбутньому. Вісім трендів, які незабаром змінять світ

Кліматичні катастрофи, озброєні конфлікти, масова міграція, розкол Європи, тріумф радикальних популістів, наростаюча безробіття і нерівність - все це сьогодні визначає глобальний порядок денний. Провідні аналітичні центри світу намагаються передбачити майбутнє світу і знайти в ньому нове місце людей, держав, міст, корпорацій, спільнот і технологій.

10/05/2017

Джейсон Хамлін: П'ять причин для покупки золота та біткойнів

Держборг США швидко наближається до $ 20 трильйонів. Процентні виплати за таким боргом становлять $450 МІЛЬЯРДІВ в рік або $15,000 в секунду. Борг на одного громадянина США виріс до $60,000, тоді як заощадження більшості американців складають менше $5,000.

10/05/2017

Києво-Печерська лавра. Кому служать лаврські музейники?

Києво-Печерська лавра«Петро Могила - митрополит Київський і Галицький», – кажуть екскурсоводи. Насправді титул Могили звучав інакше - митрополит Київський, Галицький і Всієї Русі. Московське царство (нинішня Росія) до території «Всієї Русі» Петра Могили не мало тоді жодного стосунку.

09/05/2017

Девід Стокман: Колапс станеться між серпнем і листопадом

Колишній чиновник адміністрації Рейгана попереджає про фінансовий колапс.

28/04/2017

Велика економічна депресія на Заході

В західному світі почалася Велика депресія, що є очевидним для найбільш уважних.

27/04/2017

Фельштинський: Удар США по КНДР – головна надія Путіна

Путін поки що вичікує: по-перше, результатів виборів в Франції та німеччині, по-друге, початку військового конфлікту США з Північною Кореєю або з Іраном. Потім вже він почне діяти.

26/04/2017

Доктор Комаровський: У нас на кожному розі аптеки, де замість ліків продається лайно. Але цю тему страшно піднімати - грохнуть

Від чого вмирають українські діти, що загрожує національній медицині, які межі влади чиновників над лікарями, на чому робляться гроші в МОЗ, які препарати використовуються для вакцинації і скільки в аптеках підроблених ліків, розповів в авторській програмі Дмитра Гордона на каналі "112 Україна" лікар педіатр Євген Комаровський.

16/04/2017

Олександр Лежава: Як світові фінансисти будуть заманювати людей в електронний концтабір

Основна ідея документа МВФ полягає в тому, щоб не силою заганяти населення до підготовленого для нього електронного концтабору, а зробити його настільки зовні привабливим, щоб воно само по добрій волі прийшло туди і розмістилося по бараках.

16/04/2017

Крах: Яким він буде?

Головні події цілком передбачувані: значне падіння ринків акцій і облігацій, можлива раптова дефляція (в першу чергу активів), потім різка інфляція, якщо не гіперінфляція (в першу чергу товарна), потім значний обвал основних валют, зокрема, євро і долара США.

10/04/2017

Україна піднялася на перше місце в рейтингу корупції E&Y

77% глобальних респондентів згодні з тим, що судове переслідування окремих осіб допоможе запобігти шахрайству, хабарництву та корупції серед керівників.

Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ
Цікаво