Пушик: Що сталося з вами, гуцули дорогі, керівники Косівського та Верховинського районів?

 

В Україні не буде порядку доти, поки в нас будуть інтелігенти перебіженці. Про це урочистій сесій Івано-Франківської облради сказав депутат та письменник Степан Пушик.

 

«Той, хто «заброшен нам поволі рока», раптом вчить нас любити Україну. Це що таке? Де моя інтелігенція? Коли були вибори, я бачив, як мої колеги хто тихенько, а хто підпільно йшов агітувати за Регіони. Що сталося з вами, гуцули дорогі, керівники Косівського та Верховинського районів?»,  - запитав український письменник Степан Пушик. 

 

Також, як уже писала "Фіртка", отримала на горіхи і влада Івано-Франківська, яка не в змозі належним чином вшанувати пам'ять Тараса Шевченка.

 

«Я пам’ятаю, як ми з’їжджалися в Шешори до Шевченка. А сьогодні я йду по тій вулиці Шевченка, і думаю, а чи не може там впасти наш Сич, наш Вишиванюк, наш Анушкевичус і розбити собі носи до тої страшної і негарної вулиці? Скоро буде великий ювілей, великого, найбільшого українця і вони поставили тому Великому Українцю, якусь чукчу у парку і поставив Анушкевичус, то я його теж маю запитати: чи ти «заброшен нам поволі рока», чи ти все таки українець?», – заявив Степан Пушик.

 

за матеріалами "Малакави"


Кількість переглядів - 3142
22.08.2011 13:41
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (7)
віта | 01.09.2011 01:27а ви на парах в нього були ?Дибіли!!! вуйко | 01.09.2011 01:23Так,Германка типу книгу написала,то ніби не погану,то дідо пішов щось сказати,а він і Андруховича "пилесосив",а потім молодший їм двом аудіоромани писа
в на студії,
ГГггг | 22.08.2011 20:54А що з тобою сталося, пуцику? То ти перший за автографом до ганьки, то полдиваєш її на сесії, коли синочок конкурс на тепле місце просрав? ну який чудовий борець класичного галицького стилю :) Рибак | 22.08.2011 18:36А може зараз відрубати йому голову??? Поки ще не пізно???? спостерігач | 22.08.2011 16:45Шанований депутат Верховної ради першого демократичного скликання, лауреат шевченківської премії став файним перешиванцем і флюгером. То лизав дупу Палійчуку, будучи його радником, а як "власть помєнялася" почав лизати дупу Вишиванюку. Та якби Шевченко знав хто отримає премію імені його то встав би з могили і відгамселив зрадника по його наглій пиці. Хто читав Шкляра то добре там писалося, що якщо хтось зраджував ідею чи свого побратима його вбивали. І вірно робили - бо зі зрадниками і беребіжчиками Україну марно будувати. Якби цей закон діяв досі то Пушинку першому би шаблюкою відрубали голову або застрелили. І так йому і треба. фу | 22.08.2011 15:53Дивно,а ще вчора Пушик цілював у руку Герман і сидів у першім ряді з Вишитим, і то не за мільйони - а за посаду для свого сина, а не дали і можна погадити. Jozef | 22.08.2011 14:53Керівники Косівського та Верховинського районів годуються з одного
жолоба з назвою "Партія Регіонів" тому і проводять антиукраїнську
політику.Наприклад Ярослав Шинкарук в минулому заступник начальника
Управління МВС при біло-синіх був попханий з посади за намагання
вплинути на вибори у 2004, але знову виплив вже за тих же помаранчів -
став через кілька років головою Косівської райдержадміністрації і
залишився при біло-синіх.Ось така ось "гуцульська інтелігенція"
гражданін Пушик. Всі вони тут "по волі рока".І поки вони будуть,буде
гуцульська земля віддаватись "браткам", а гори вирубуватись.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ