Відомі іванофранківці про свої очікування від нової патрульної поліції (оновлюється)

 

 http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/01/Politsiya-pidgotovka-9092-890x395.jpg

 

Івано-Франківськ - 11 місто, в якому запрацювала нова патрульна поліція. Наступні - Херсон (6 лютого), Вінниця (14 лютого), Чернігів (21 лютого), Кременчук (27 лютого). Заявки на зарахування до нової поліції Івано-Франківська подали 5322 кандидати, конкурсний відбір пройшли 212 і 208 з них успішно завершили навчання.

 

З1 січня, франківські патрульні поліцейські склали присягу. Після неї 208 новоспечених копів вийшли на патрулювання вулиць міста.

 

І поки нові поліцейські звикають до роботи, а мешканці до них, ми вирішили запитати відомих іванофранківців про їх очікування від НОВОЇ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ в Івано-Франківську.

Володимир Олійник

депутат Івано-Франківської міської ради, голова фракції УКРОП
Вчора спільно із Поліцією, Міліцією та мешканцями навколишніх будинків припиняли встановлення незрозумілими людьми антени мобільного звязку на Урожайній 7а. Враження позитивні.
Очікування: Нова Поліція так як і франківський УКРОП - насіння надії на справедливе і безпечне місто.

Руслан Марцінків

міський голова Івано-Франківська
Розуміючи те, що ефективна робота можлива лише в співпраці патрульної поліції та міської ради, я попросив усі служби підготувати проблеми, з якими вони найчастіше стикаються та передати це новому керівнику патрульної поліції.

Очікування: Лад на вулицях міста, допомога в боротьбі з незаконним паркуванням...

Сергій Гаєвський

депутат Івано-Франківської міської ради від УКРОПу
Я радий, що в Івано-Франківську розпочала роботу нова патрульна поліція. Їхня робота дає надію на те, що в місті буде правопорядок, не буде більше "авторагулів".
Звичайно є і багато критики в інтернеті про те, що нова поліція не справляється. Я вважаю, що молодим хлопцям та дівчатам, які пішли на службу у нову поліцію потрібно дати трішки часу, щоб вони набрались досвіду, а вже тоді говорити про якісь помилки.

Я думаю що у них все вийде. Я в них вірю!

Володимир Єшкілєв

відомий український письменник
Очікую, що серед нових поліянтів з'являться ще більше приємні та сексуальні обличчя. Раніше українські правоохоронні органи асоціювалися з товстими і мордатими дядьками. Цю тенденцію тепер зламано і поліція виконуватиме ще одну функцію - прикрашати пейзаж нашого міста.

Михайло Смушак

Директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою
Очікування дуже великі! Дуже хочу, щоб вони навели на дорогах міста Івано-Франківська такий же порядок, який є у європейських містах. Хочеться, щоб усі учасники дорожнього руху дотримувались закону.
Також дуже надіюсь, що значно зросте рівень безпеки у місті, припиняться крадіжки комунального майна. Дуже хочеться, щоб нова патрульна поліція привчила їздити за правилами водіїв наших міських автобусів, щоб ми нарешті позбулися в центрі приміських автобусів, які масово не дотримуються своїх маршрутів і зробили собі по місту нелегальні парковки.
Першочергове завдання - навести порядок із паркуванням. Також надіємось на тісну взаємодію при здійсненні демонтажів незаконних МАФ та контролю дотримання правил благоустрою міста.
На сьогодні рівень довіри до новою патрульної поліції в усіх мешканців міста надзвичайно великий! Автомобіль з сигнальними вогнями, який їде по вуличках міста, куди раніше міліція навіть не думала заїжджати, є дуже чітким посилом до усіх - ми є всюди, навіть не думайте порушувати! Вірю і надіюсь, що цей рівень довіри до них буде тільки зростати!

Андрій Менів

Журналіст
Очікування дуже великі. Нарешті треба навести порядок в місті, причому, це стосується не тільки злочинності, а й, приміром, авторагулів, стихійної торгівлі, розпиття спиртних напоїв та куріння в несанкціонованих місцях. Особливо в нічний час. Словом, очікувань багато.
Звійсно ж одразу вимагати стрімкого результату не варто, треба дати час молодим стражам порядку на певну адаптацію. Саме в цьому аспекті дуже важливо з розумінням поставитися до роботи поліції, не заважати, а навпаки - сприяти їй.
Як кажуть: будь- які зміни - це зміни на краще. Будемо сподіваютися що з новою поліцією ці зміни прийдуть до нашого міста, а робота поліції буде взірцем для інших! В добру путь!

Станіслав Козлов

Начальник експертно-аналітичного відділу Івано-Франківського МВК
Вважаю, що жодна зміна суспільного устрою не можлива без бажання та готовності до цієї зміни самих мешканців. Якщо мешканці Івано-Франківська мають бажання жити у комфортному та безпечному місті, то кожному і завжди потрібно старатись дотримуватись закону.
Якщо іванофранківці це зможуть, а також сприятимуть роботі патрульної поліції, то Івано-Франківськ стане і комфортним, і безпечним містом!

Михайло Савлюк

журналіст
Іванофранківці будуть приємно здивовані. Наші поліцейські будуть нічим не гірші, а ніж у столиці. Це в першу чергу зумовлено великою кількістю бажаючих, що дало змогу зробити справді ЯКІСНИЙ відбір.
Серед моїх знайомих у новій поліції служитиме декілька осіб. Усі воні чесні, порядні та принципові люди.
Я вірю, що решта поліцейських є такими ж.

Вже до літа іванофранківці відчують приємні зміни у роботі цієї нової правоохоронної структури!

Роман Харук

депутат Івано-Франківської міської ради
Їхня присутність в місті це вже позитив. Необхідно їхньому керівництву дати суспільству чіткі роз'яснення щодо своїх повноважень. Менше критиканства а більше толерантності і намагання самим змінюватись в сторону законопослушності щоб виробляти в собі непримиримість до рагульства.
Ми вже всі просто у великому очікуванні владних законних дій...і не тільки від поліції але й судів,прокуратури,новоствореного антикорупційного органу та інших владних інституцій!

Петро Шкутяк

Боєць АТО, депутат Івано-Франківської міської ради
Мої очікування, що вони будуть добре патрулювати місто, не братимуть хабарі. І мені буде дуже дуже приємно зустрічатися з ними на вулицях міста)

Максим Кицюк

громадський активіст
Очікування дуже великі. Покладаю надію і готовий усіляко допомагати їм. Знаю, що буде нелегко, розумію, що буде чимало критикантів, які лише вбачають у всьому іноваційному дискомфорт та безглуддя, але я переконаний, що Нова Поліція буде робити свою роботи, гідно служити місту та Україні.
Спільною роботою поліції та громадськості наведемо лад у місті.

Віталій Мерінов

спортсмен, громадський діяч, депутат Івано-Франківської міської ради
Хто б що не казав, а я радий з того, що нарешті в нас в місті появилась поліція, якою б вона не була. Оскільки при відсутності представників правоохоронних органів за останні місяці в нас швидко зросла злочинність, кількість ДТП, в центрі міста люди дозволяють собі ходити з автоматами, а все через безкарність за такі дії. Тому я вірю в те, що поліція наведе з цим лад.
Буду надіятись, що вона не повторюватиме помилки своїх "попередників", не спокушатиметься на "фінансові заохочення", а в ближчому майбутньому зробить Івано-Франківськ дійсно найбезпечнішим містом України!!!

Ірина Рабарська

Голова ММВК Івано-Франківська, громадська активістка
Основне щоб мешканці міста були задоволені роботою міста, а патрульна поліція добросовісно виконувала покладені на неї обов'язки!

Володимир Кушніренко

журналіст, громадський активіст
В мене на цих молодих хлопців і дівчат дуже великі надії. В їхніх очах я бачу бажання змін, порядку і відверту рішучість. І цього досить, щоб досягнути результату. Впевнений, що суттєві зрушення ми побачимо уже через місяць часу.
Проблемним питанням є неадекватні реакції деяких іванофранківців на адекватину роботу поліції. Як не як, ми усі звикли вчиняти дрібні порушення, бо знали, що за нами ніхто не слідкує і ніхто не покарає. Тепер будемо вчитися дотримуватися усіх без вийняту правил та норм. І це добре. Лише так ми будемо ментально прогресувати.
Тому бажаю усім - представникам нової поліції і людям, які по інший бік барикад - натхнення та сил. Бо змінювати світ довкола дуже важко. Але ще важче змінити себе.

Іван Харук

тележурналіст
Появу патрульної поліції на вулицях міста сприймаю, як явище позитивне. Попри двозначне ставлення до реформ, які втілює влада. Важливо, щоби вони мали на увазі і порушення простих мешканців, не тільки водіїв та різних хуліганів, а й звертали увагу на такі дрібні моменти.
Коли? Наприклад, хтось викинув папіросу у не вказаному для цього місці, плюнув тощо. Бо легше хвалити зарубіжжя аніж створювати культурне середовище в себе " під носом". Відтак, сподівання на нових патрулів неабияке та стосується іх однакового ставлення до всіх , без винятку, порушників тих чи інших правил.

Віталій Світлик

координатор руху "ЧЕСНО" в Івано-Франківській області
Вчора ввечері, ідучи додому побачив як чоловік розбив пляшку. В той момент проїжав патруль нової поліції, зауважу що в моїх краях (пасічна обласна лікарня) міліцію яка партулює вулиці за все життя я не бачив крім випадків визову.
Зупинивши помахом патруль поліції розказав їм про інцидент який відбувся. З мене не посміялись, мені не відповіли що немає часу на такі дрібниці а вислухали і приняли міри! Хлопці поліцейські зупинили чоловіка який був добре випившим і почали вияснювати обставини. Потім з ліхтариком знайшли розбиту пляшку і попросили мене написати заяву.
Я відповився з прохання провести чоловіку роз'яснювальну розмову і на перший раз дати попередження. В відповідь отримав приємну посмішку і запевнення що так і буде.
Від першої зустрічі та реагування на звернення я задоволений роботою поліції. Надіюсь так і буде продовжуватись Дякую хлопцям за гарну роботу

Ганна Крисюк

Громадський активіст,журналіст
Сподіваюся, що наша поліція буде працювати сумлінно і чесно, дуже хочеться щоб так само як в Грузії і тоді матиме найвищий рівень довіри у звичайних людей.

Алла Пас

регіональний кореспондент ТСН телеканалу 1+1
Я - оптиміст по натурі. Тому дуже хочу вірити, що нова патрульна поліція в Івано-Франківську буде не лише "красивою картинкою", а реально дієвою структурою.
Як журналіст, сподіваюся, що нова патрульна поліція в Івано-Франківську буде відкритою для преси, не зволікатиме з коментарями навіть на незручні для них питання (бо від своїх колег з інших регіонів чула про різні ситуації).

Тарас Случик

громадський активіст, експерт Інституту політичної освіти
Очікую від партульної поліції безкомпромісності та усвідомлення своєї роботи, як сервісу.
Надіюсь для них "честь мундира", "служіння" та "громадянин" не будуть пустими словами.

Андрій Корнієнко

громадський активіст
Особисто в мене викликає подив намагання деяких «експертів» оцінювати роботу нових патрульних в перший же день їхньої діяльності. Максимум що ми маємо право і можливість оцінювати – це зовнішній вигляд і чарівність посмішок, але аж ніяк не роботу. Як на мене, реальна картина почне вимальовуватися десь через два-три місяці.
А щодо сподівань, то, як і в більшості мешканців, в мене тільки позитивні очікування. Я був, є і буду категоричним прихильником того, що єдиною можливістю змінити систему - це повна ліквідація старої і створення нової моделі. Це стосується і суддів, і прокурорів , і більшості чиновників.
Я вірю в те, що ці молоді хлопці і дівчата, в першу чергу, будуть чесними перед собою, перед законом і перед суспільством. Бажаю успіхів і не боятися робити свою роботу!!!

Ігор Ткач

інформаційний аналітик та спеціальний кореспондент газети "Вікна" vikna.if.ua
Нова патрульна поліція - це нова "патрульна-постова служба", тому від цих нових ППСників я особисто чекаю дій у строгій відповідності до частини другої статті 19 Конституції України, а не як казав мені один мусор, що "статті Конституції не мають частин".
І ще важливо розуміти, що реформа міліції - це передовсім реформа кримінальної міліції і служби дільничних міліціонерів, служби боротьби з незаконним обігом нароктиків, з організованою злочинністю, а не даішників і ппсників.
Маленький плюс я собі відмітив, але до реформи ще далеко. І треба собі дати розуміти, що Яценюк, Аваков і Шокін не зроблять справжньої реформи - інакше, вони - перші клієнти на кайданки.

Світлана Оришко

викладач, волонтер
Головне, щоб поліцейські розуміли свою місію. Більшість людей розчаровані у відсутності реформ.Але люди ще сподіваються, що нова патрульна поліція зменшить кількість ДТП,які ми спостерігаємо останнім часом.
Коректними діями привчить учасників руху до поваги один до одного.Спільно із активістами,волонтерами та владою долучиться до європейської пратики розвитку руху транспорту. Влаштування нових парковок, накопичувачів машин на спеціальних територіях,де ми,мешканці,власники авто, могли б іх там лишити і піти пішки на роботу чи по справах!Тому я допомагала громадським активістам,які залучені до формування патрульної поліції нашого міста!Та буду допомагати і надалі!

Мирослав Кошик

історик
Мої очікування великі- навести порядок в місті. Чи справдяться вони? Думаю що ні.
Без створення справжньої муніципальної поліції, яка буде на бюджеті міста і не буде залежати від міністерства, жодних фундаментальних змін неможливо, а це усе що відбувається зараз - косметичний ремонт і не більше, адже коли така сталінська структура як МВС продовжує існувати та контролювати порядок в містах та селах, то рано чи пізно усе зведеться до корупції або авторитаризму.

Василь Кедик

політолог
В нової поліції, як й в усіх речей є форма, а є зміст. Форма гарна: нові машини, красива уніформа, усміхнені обличчя "копів" з якими всіх хочуть зробити селфі. Селфі теж красиві. Але є реальність, наприклад, переатестацію має пройти ще чимало колишніх міліціонерів.
Вони - це частина системи, так само як їхні шефи. Навряд чи ці люди можуть ментально помінятись, бо український "мент" він і в Африці "мент". Взагалі - створення поліції нагадує мені ремонт фасаду. До капітального ремонту в МВС ще далеко. Відремонтований ж фасад не врятує будівлю від завалу.

Кількість переглядів - 11682
03.02.2016 14:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло