Міліція затримала журналістів, які знімали кортеж Януковича

 

Вчора у Донецьку міліція затримала трьох кореспондентів, що проводили відеозйомку кортежу Президента України Віктора Януковича і урядовців, що його супроводжують, які прибули для участі у похоронах голови Ради міністрів АРК Василя Джарти.

 

 

Як повідомив кореспонденту УНІАН телефоном голова Донецької обласної громадської організації «Союз ошуканих вкладників» Дмитро Верзилов, сьогодні вранці він і кореспонденти трьох сайтів - «НГО», «Кордон» і «Агентства журналістських розслідувань» — знаходилися на узбіччі дорогі неподалік аеропорту Донецька. Коли кортеж з Януковичем і особами, що його супроводжують, проїжджав поруч, журналісти стали знімати це на відео. У цей час до кореспондентів підійшли співробітники міліції і попросили пройти з ними до Київського РВВС м. Донецька «для встановлення особи».

 

«Співробітники міліції затримали нас без пояснень. Сказали тільки, що нібито ми виглядаємо «якось підозріло», — сказав Верзилов.
Він уточнив, що після цього його і трьох кореспондентів посадили у міліційну машину і доставили до райвідділку, де досі утримують без пояснень.


Репортер


Кількість переглядів - 2763
19.08.2011 01:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Промывка системы охлаждения лавр на freezart.ru.