"Курінь-Пас" "вириває" перемогу у матчі 1/4 розіграшу Кубка АМФІФО

У п'ятницю 29 січня відбувся другий чвертьфінальний матч розіграшу Кубка АМФІФО сезону 2015/2016 років. "Helix-Галицький Двір" зустрічався з "Курінь-Пасом".

У нинішньому сезоні ці команди виступають у різних лігах, але, як свідчить статистика особистих протистоянь, матчі між цими колективами завжди проходили у напруженій, безкомпромісній боротьбі. Не став винятком і матч чвертьфіналу.

Старт краще вдався "Helix-Галицькому Двору". Вже на другій хвилині настирний Тарас Онуфрак спершу відібрав м’яч у захисника "курінних" і ледь не забив сам – поцілив у штангу, а через кілька секунд "організував" гол для Миколи Кравціва, який замкнув передачу партнера. Цей гол "розбудив" "Курінь-Пас" і вже більше гостроти виникало біля воріт "будівельників". На 6-й хвилині Володимир Лещук наважився на удар з під захисника і зрівняв рахунок. Далі команди грали на зустрічних курсах і часто помилялися з передачами, відповідно часто "фолили". І на 9-й хвилині такий сумбур знову приніс успіх "Helix-Галицькому Двору". Юрій Дзюбінський підчас атаки поборовся до кінця і, незважаючи на порушення Правил проти нього, встиг проштовхнути м’яч повз воротаря. На останніх секундах першого тайму реальні можливості забити втратили обидві команди. Перерва стала доречною обом командам.

Тренери у перерві налаштовували своїх підопічних на боротьбу, то ж характер гри у другій половині дещо пожвавішав. Але надмірне бажання відзначитися заважало при завершенні атак. Та, коли "будівельники" вкотре порушили Правила біля своєї штрафної, "курінні" сповна скористалися тренерською порадою Василя Белея і чітко розіграли стандарт. Відзначився Тарас Томин. Надалі команди не змінили тактики і продовжували штурмувати позиції один одного, але м’яч оминав ворота. І, коли вже всі "змирилися" з нічийним підсумком та подумки готувалися до серії 6-метрових, за 4(!) секунди до сирени Володимир Лещук скористався помилкою захисту "будівельників" і перекинув м’яч у сітку воріт. Емоціям радості і розчарування у цей момент не було меж ні на площадці ні на лавах запасних…

Таким чином, "Курінь-Пас" вириває перемогу і виходить до півфіналу. Суперником "курінних" мав стати переможець пари МФК "Снятин" – "Віза Вторма". Цей матч відбувся одразу по завершенні попереднього.

Один із лідерів першої ліги мав пройти випробування явним фаворитом цьогорічного чемпіонату "Візою Вторма". Лише сім хвилин першого тайму снятинці тримали свої ворота "сухими". Зайнявши глуху оборону та просто відбиваючи атаки "мануфактурників", вони примудрилися на сьомій хвилині аж тричі пропустити. Така тактика проти лідера не спрацювала і ще у першому таймі рахунок став розгромним – 6:0. Футзальний нокаут "Віза" продовжила і по перерві, довівши лік забитим м’ячам до 11. Снятинці ж не спромоглися на гол престижу, хоч мали для цього дві нагоди.

Отже, визначилася перша пара півфіналістів розіграшу Кубка АМФІФО: "Віза Вторма" – "Курінь-Пас". "Козацький Острів" свого суперника дізнається у вівторок 2 лютого, коли зіграють "Ураган-4" та МФК "Ревера".

"HELIX-ГАЛИЦЬКИЙ ДВІР" (Івано-Франківськ) – "КУРІНЬ-ПАС" (Івано-Франківськ) – 2:3 (2:1).

Пятниця 29 січня. 18.00. Івано-Франківськ. Манеж коледжу фізвиховання. 80 глядачів.

Голи: М. Кравців 3, Ю. Дзюбінський 9 – В. Лещук 6, 24, Т. Томин 18.

"Helix-Галицький Двір": Д. Федик, М. Трач, Р. Федорук, Т. Онуфрак, Я. Демків, О. Гнатишин, Т. Гнатишин, Ю. Дзюбінський, В. Яценко, М. Кравців, А. Новицький, В. Щербина, П. Петрунчак. Тренер – Т. Гнатишин.

"Курінь-Пас": Р. Зубкевич, В. Пятковський, О. Блізнюков, В. Лещук, Т. Томин, М. Ліпатов, В. Крикунов, В. Тодорів, М. Федюк. Тренер – В. Белей.

Попередження: П. Петрунчак (18) – В. Крикунов (21), Т. Томин (24).

Арбітри: Т. Демянчук, М. Липко, І. Салаш, В. Гронський.

Спостерігач арбітражу – В. Ольшанецький.

МФК "СНЯТИН" (Івано-Франківськ) – "ВІЗА ВТОРМА" (Івано-Франківськ) – 0:11 (0:6).

Голи: І. Білик 7, 7, С. Паньків 7, 19, В. Гурак 8, 12, 20, І. Подолюк 11, О. Веприк 17, І. Кушецький 22, Р. Уграк 23.

МФК "Снятин": М. Данищук, Т. Турчинський, І. Краєвський, І. Шинкарик, В. Романюк, Ю. Петришин, Н. Синюк, О. Круглов, І. Ориджук, І. Коваль, П. Голинський. Тренер – І. Анатійчук.

"Віза Вторма": Є. Борсук, І. Подолюк, С. Паньків, І. Кушецький, О. Веприк, В. Гурак, Р. Уграк, Р. Москалик, О. Януш, І. Білик, Я. Семянчук, О. Орищук. Тренер – В. Перепічка.

Попередження: І. Шинкарик (6) – С. Паньків (19).

Арбітри: І. Салаш, Т. Демянчук, В. Гронський, М. Липко.