Івано-Франківський Медичний університет перевитратив 2 мільйони гривень

 

Протягом січня-липня 2011 року внаслідок вжитих КРУ в Івано-Франківській області заходів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених унаслідок порушень законодавства на загальну суму 24,5 млн грн, з яких 7,5 млн грн становить відшкодування порушень, виявлених у попередні роки.

 

Упродовж зазначеного періоду Івано-Франківським національним медичним університетом забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат на загальну суму понад 2,03 млн грн. Зокрема, утримано з працівників університету переплачені їм суми заробітної плати, відпускних, матеріальних допомог та індексацій на загальну суму 378,44 тис. грн, забезпечено відшкодування інших незаконних витрат – 180,67 тис. грн.

 

За результатами проведеної ревізії університету зменшено бюджетні призначення на суму нецільового використання коштів та зайвого їх отримання на загальну суму 549,96 тис. грн. Університетом перераховано до державного бюджету належну частку надходжень від орендної плати на суму 14,08 тис. грн, а студентами оплачено за проживання в гуртожитках – 15,65 тис. грн.

 

Проведено виплату недонарахованих стипендій і допомог студентам університету на суму 649,62 тис.грн, а також заробітної плати, відпускних та інших недорахованих виплат працівникам на загальну суму 250,26 тис. грн.


За матеріалами прес-служби КРУ в Івано-Франківській області


Кількість переглядів - 3809
18.08.2011 19:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ
Замучили насекомые? К ваши услугам: вывести клопов цены.