Преса про пожежу в "Чорному замку", суддю-вбивцю та 20-ту річницю Незалежності України

 

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 12 по 18 серпня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент 

Землю в Україні обліковуватимуть по-новому: закон про кадастр ухвалено, ціни на послуги визначаються. Чи стане від того легше звичайним українцям? Про це читайте на першій шпальті газети у матеріалі «На чиїй землі свято?»

Міліція шукає паліїв, які вогнем знищили господарські будівлі відпочинкового комплексу «Чорний замок. Загадку «У чорному-чорному замку» розгадували журналісти тижневика на 3 сторінці.

На вимогу міського голови Віктора Анушкевичуса недавно відкритий паб «ЧЕ» вимушений змінити вивіску та інтер’єр. Чому мер відмовився обідати в «ЧЕ» дізнавайтеся на 3 сторінці.

На 14 сторінці ГК – репортаж про Другий обласний фестиваль Медовий спас», що минулими вихідними пройшов у Коломиї.

 Ще зовсім недавно все було значно простіше – було місто, в якому мешкали люди і залагоджували свої важливі життєві потреби… Люди гордилися тим, що вони живуть в місті, воліючи ніколи його не покидати… Про труднощі брендингу обласного центру Прикарпаття читайте на 16 сторінці у статті Тараса Прохаська.

 

 

Репортер 

Уже за кілька днів Україна відзначить двадцятиріччя своєї незалежності. На жаль, нині це свято для більшості українців відчутно віддає сумом за втраченими можливостями. Читайте «Двадцять років по колу» у топ-темі номеру.

Власники маршруток таки не хочуть задарма возити пільговиків. Вони знову говорять то про збільшення тарифів, то про зменшення годин. У питанні розбиралися журналісти.

Нещодавно у Франківську суддя збив двох працівників водоканалу. У крові водія знайшли алкоголь, йому світить вісім років. Якщо дозволить парламент. Деталі — у «Репортері».

Тим, що жінки їдуть за кордон на заробітки, вже нікого не здивуєш. А як живуть їхні чоловіки, яким доводиться грати подвійну роль — і за себе, і за дружину? Комусь це вдається, декому — ні. Життя без мами — читайте в газеті.

 

 

Західний Кур’єр 

«Незалежність: шість незабутніх серпневих днів 1991-го» – цьоготижневий першошпальтовий матеріал від відомого краєзнавця Михайла Головатого.

Про здобутки міської влади Івано-Франківська до 20-ї річниці Незалежності розповідає міський очільник Віктор Анушкевичус на 3 сторінці тижневика.

Чемпіон України з футзалу «Ураган» завершив перший тренувальний збір у Польщі, бронзовий призер баскетбольної Суперліги «Говерла» вийшла із відпустки, результати футбольних першостей області та України від Володимира Горощака… усе це і навіть більше - 17 сторінка ЗК.

 

 

Галичина

На Прикарпатті виник земельний конфлікт між «Даношею» та агрофірмою «Постолівська» з Тернополя. Про перипетії конфлікту у матеріалі на першій шпальті під заголовком «І в свинячій справі…».

Про 5-й етап «Александров ралі», що відбувся вихідними у Косові, читайте на 4 сторінці газети.

«Гальцький регіонал» Ігор Зварич про ПР і не тільки – 8 сторінка итжневика.


Кількість переглядів - 5782
18.08.2011 13:14
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги