Губернатор Михайло Вишиванюк взяв участь у засіданні Уряду

 

17 серпня голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк взяв участь у засіданні Уряду. Відкриваючи засідання, Прем’єр-міністр України Микола Азаров закликав його учасників хвилиною мовчання вшанувати пам'ять Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Василя Георгійовича Джарти, який пішов з життя на 54-му році.

 

У вступному слові Прем’єр-міністр України Микола Азаров наголосив на важливості створення з боку Уряду належних умов для економічної свободи вітчизняного товаровиробника, а також доручив зробити українську книгу доступною. Крім того, Микола Азаров вимагає покращення ситуації у медичній та вугільній галузях.

 

Створено урядову комісію на чолі з Першим віце-прем'єр-міністром-Міністром економічного розвитку і торгівлі Андрієм Клюєвим для розслідування причин блокування закупівлі ліків і визначення відповідальності керівників МОЗ, які допустили до такої надзвичайної ситуації.

 

Разом з тим комісії доручено розробити проекти нормативних актів, які раз і назавжди убезпечать країну від таких ризиків.


Кількість переглядів - 3289
18.08.2011 12:58
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги