ПАТ «Прикарпаттяобленерго» виповнився 81 рік

 

16 серпня, ПАТ «Прикарпаттяобленерго» відсвяткувало 81 річницю з дня заснування.

 

У повідомленні прес-служ,и підприємства йдеться, що найбільшим багатством і невичерпним резервом енергії товариства є його працівники. Саме завдяки їх відданості і працелюбності компанія розвивається та міцніє.

 

З нагоди свята керівництво компанії привітало усіх прикарпатських енергетиків з цією історичною подією. І побажало реалізації усіх найсміливіших планів та здійснення усіх мрій. Щоб всі перешкоди долалися легко, а кожна нова справа була вдалою.

 

Удачі та благополуччя кожному, а рідному підприємству – розквіту та успіхів!

 

Нагадаємо, що свою історію підприємство веде від Станиславівської електростанції, яка стала до ладу у далекому 1930 році.

 

Вже традиційно з нагоди корпоративного свята – Дня компанії у ПАТ «Прикарпаттяобленерго» пройшов конкурс фахової майстерності «Кращий за професією» серед енергозбутового персоналу, бригад ВДЕМ та диспетчерів філій. Святковим був і рибальський турнір «Золота вудка», який відбувся 12-13 серпня.

 

Зазвичай різні підрозділи також присвячують Дню компанії інші цікаві події – колективні сплави, сходження на гірські вершини, краєзнавчі поїздки та захоплюючі подорожі.


Кількість переглядів - 2998
18.08.2011 06:29
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло