До 2015 року у Карпатах побудують залізничний тунель за 142 мільйони гривень

 

Укрзалізниця підписала договір на проектування та будівництво нового двоколійного Бескидського тунелю (Львівська залізниці) з приватним акціонерним товариством „Будівельна асоціація ”Інтербудмонтаж” 15 липня цього року.

 

Зокрема, заплановано побудувати тунель протяжністю 1822 метри поруч з існуючим одноколійним, який за свою понад сторічну історію вже перебуває в аварійному стані.

 

Будувати тунель у Карпатах будуть за новітньою австрійською технологією, частину робіт виконуватиме субпідрядник – досвідчена австрійська компанія „ПОРР”. Різні підготовчі роботи, а також укладання колії, електрифікацію об’єкту Львівська залізниця виконуватиме за власні кошти. На проектування Бескидського тунелю підрядник має 140 днів. Після погодження Державною архітектурно-будівельною інспекцією, проект та техніко-економічні показники будуть направлені на затвердження Кабінету Міністрів України.

 

Власне будівництво повинно закінчитися у 2015 році. За оцінками фахівців, будівництво двоколійного Бескидського тунелю збільшить пропускну здатність залізниці, а також сприятиме розвитку транзитного потенціалу України, оскільки цей об’єкт входить до п’ятого пан’європейського транспортного коридору (Італія-Словенія-Угорщина-Словаччина-Україна-Росія). На сьогодні вартість об’єкту становить 142 млн доларів США.

 

За словами начальника відділу впровадження кредитних угод Укрзалізниці Юрія Сімчука, вже досягнуто домовленостей із Європейським банком реконструкції та розвитку та Європейським інвестиційним банком про виділення кредитних коштів, повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".


Вежа


Кількість переглядів - 2913
18.08.2011 05:46
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Трехколесный складной электросамокат "Unimag.ua".