Фахівці КРУ в Івано-Франківській області забезпечили відшкодування 24,5 мільйонів гривень

 

Протягом січня-липня 2011 року внаслідок вжитих КРУ в Івано-Франківській області заходів забезпечено відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів, допущених унаслідок порушень законодавства на загальну суму 24,5 млн грн, з яких 7,5 млн грн становить відшкодування порушень, виявлених у попередні роки.

 

Упродовж зазначеного періоду Івано-Франківським національним медичним університетом забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат на загальну суму понад 2,03 млн грн.

 

Зокрема, утримано з працівників університету переплачені їм суми заробітної плати, відпускних, матеріальних допомог та індексацій на загальну суму 378,44 тис. грн, забезпечено відшкодування інших незаконних витрат – 180,67 тис. грн.

 

За результатами проведеної ревізії університету зменшено бюджетні призначення на суму нецільового використання коштів та зайвого їх отримання на загальну суму 549,96 тис. грн.

 

Університетом перераховано до державного бюджету належну частку надходжень від орендної плати на суму 14,08 тис. грн, а студентами оплачено за проживання в гуртожитках – 15,65 тис. грн.

 

Проведено виплату недонарахованих стипендій і допомог студентам університету на суму 649,62 тис.грн, а також заробітної плати, відпускних та інших недорахованих виплат працівникам на загальну суму 250,26 тис. грн.

 

За результатами проведеної ревізії фінансово-господарської діяльності Верховинської центральної районної лікарні повернуто працівниками лікарні переплачену їм у 2010 році індексацію заробітної плати на загальну суму 198,76 тис. грн, забезпечено усунення порушень, пов’язаних із зайво сплаченими внесками  до Пенсійного фонду України із заробітної плати інвалідів, які працюють та проведеними нарахуваннями на зайво виплачену заробітну плату на загальну суму 98,93 тис. грн.

 

Повернуто у державну власність частину приміщення амбулаторії вартістю 34,48 тис. грн, яку безпідставно було передано безоплатно у приватну власність фізичній особі.

 

191 працівнику лікарні донараховано та виплачено заробітну плату, яку вони було недоотримали внаслідок заниження їм посадових окладів, на загальну суму 151,47 тис. грн.


Кількість переглядів - 2866
18.08.2011 02:59
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло