Регбі-15. Визначено склад груп другого етапу вищої ліги

 

Визначено склади груп на другий етап Вищої ліги чемпіонату України з регбі-15. До тринадцяти колективів, які завершили перший етап, додалися дві найсильніші команди країни - чинний чемпіон харківський «Олімп» і одеський «Кредо-63».

 

На жаль, івано-франківський регбійний клуб «Роланд» не зміг пробитися до когорти найсильніших, куди потрапили кращі команди групи «А і «В», які на другому етапі розіграють нагороди першості. Відтак підопічні Михайла Яреми потрапили до групи «С», яка продовжить боротьбу за 11-15 місця.

 

Харківські Олімп і ТЕХ-А-С, молдавський Динамо-Центр (Тирасполь), Оболонь-Університет (Хмельницький) та Море з Феодосії потрапили до групи А. Одеські Кредо-63 та Академія, київські Антарес і Епоха-Політехнік, а також львівський Сокіл склали групу В. У групах команди зіграють два кола, потім переможці змагатимуться за титул чемпіонів України, а решта команд в стикових матчах розіграють місця з 3-го по 10-е. Команди групи "С", у яку потрапили наш Роланд, РК Рівне, одеський Політехнік, львівські Батяри та столичний Арго-НАУ, у два кола розіграють місця з 11-го по 15-е. Старт другого етапу запланований на 3 вересня. Роланд 11 вересня прийматиме РК "Рівне".

 

канал 24


Кількість переглядів - 3602
17.08.2011 22:29
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги