Відбулася планова нарада Голів районних Молодіжних адміністрацій Івано-Франківської області

 

15 серпня Молодіжна адміністрація  Івано-Франківської області провела планову нараду Голів районних Молодіжних адміністрацій, на якій підвели підсумки роботи районних Молодіжних адміністрацій за перше півріччя, обговорювались проблеми та досягнення.

 

Було зазначено, що Коломийський та Верховинський райони активно ведуть молодіжну політику, проводять різноманітні благодійні, спортивні акції та брейринги.

 

Однак, слід сказати і про те, що для реалізації різнопланових проектів на місцях не вистачає коштів, що суттєво гальмує процес роботи районних Молодіжних адміністрацій.

 

Другим важливим питанням було обговорення проектів «У пошуках скарбів Довбуша» та «Поїздка на Говерлу». З кожного району будуть команди, які представлятимуть районну Молодіжну адміністрацію та змагатись за головний приз переможця – грошову винагороду. Проект «У пошуках скарбів Довбуша» передбачає проведення розважально-пізнавальної квест-гри, в процесі реалізації якої, учасники матимуть можливість ознайомитися з окремими сторінками історії рідного краю.

 

Також стартують телепроекти «Дай старт молодим», «Молода сім’я Прикарпаття», «Молодіжний портрет області», участь у яких вже незабаром зможе взяти молодь Прикарпаття.

 

Наступна планова нарада відбудеться по доступу до відкритої інформації,  що сьогодні частково обговорювалось.


Кількість переглядів - 3426
17.08.2011 03:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
authentic cheap jordans | 25.02.2014 06:58nice articles
authentic cheap jordans http://cheap-authenticjordans.org

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло