На Прикарпатті шукатимуть скарби Довбуша

 

21 серпня  о 14:00 з нагоди відзначення 20-ї річниці незалежності України, за підтримки Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка та Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА,  у с. Бубнище Болехівської міської ради Івано-Франківської області відбудеться туристично-краєзнавчий проект «У пошуках скарбів Довбуша».

 

Проект передбачає проведення розважально-пізнавальної квест-гри, в процесі реалізації якої, учасники матимуть можливість ознайомитися з окремими сторінками історії рідного краю.

 

Кожна команди (3 чол.) буде споряджена необхідними приладами для орієнтування на місцевості (карта, компас), які допоможуть їм у пошуках скарбу Довбуша (під скарбом Довбуша розуміється грошова нагорода в сумі 1000 грн.).

 

В ході гри учасники долатимуть перешкоди – даватимуть відповіді на запитання з біографії Олекси Довбуша та виконуватимуть різні практичні завдання, без правильного виконання яких не можна буде перейти до наступного етапу квест-гри. 

 

Організаторами проекту виступають Молодіжна адміністрація Івано-Франківської  області та піар-агенція «PR-Energy».

 

Метою проекту є зацікавити молодь історією рідного краю та поглибити їхні знання, розвити вміння працювати в команді, залучити молодь до активного способу життя.


Кількість переглядів - 3219
17.08.2011 06:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги