ОПОРА: Вступна кампанія в Івано-Франківську відбулась без особливих порушень

 

16 серпня на  прес-конференції Іван Маруняк координатор Громадянської мережі ОПОРА на Прикарпатті розповів журналістам про перебіг вступної кампанії у Івано-Франківську, а також окреслив основні проблемні моменти цьогорічного вступу.

 

Під час громадського спостереження за вступною кампанією на Прикарпатті серйозних зауважень до роботи приймальних комісій вишів не виникало. В порівнянні з минулим роком такого явища як черги біля приймальних комісій, вже не було, це не лише завдяки збільшеному терміну прийому документів, але й завдяки належній підготовці університетів до вступу. Так само чітко дотримувались всіх норм під час коригування списків рекомендованих до зарахування, і щодо цього спостерігачами порушень чи зловживань не було зафіксовано.

 

Відкриті дані системи «Конкурс» свідчать про те, що піком активності абітурієнтів, що вступали в Івано-Франківські виші, був період від 7 до 15 липня, за який майже 70 % абітурієнтів подали заяви. Найвищий середній прохідний бал на місця держзамовлення у Івано-Франківському національному медичному університеті, він становить 728,1, за ним іде Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника – 664,1 та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу -  655,5.


Кількість переглядів - 3988
16.08.2011 15:54
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло