Мер Анушкевичус добиватиметься закриття пабу «Че» і поговорить з власником закладу Козачком

 

Міський голова Івано-Франківська, який бурхливо відреагував на відкриття в місті закладу громадського харчування під назвою "Че", який тематично присвячений кубинському революціонеру Че Геварі, не отримував офіційного запрошення на обід в цей заклад. Нагадаємо, що адміністрація пабу запросила міського голову на обід через ЗМІ.

 

Міський голова вважає, що цей заклад використовує комуністичні символи, що є неприпустимим в Івано-Франківську.

 

Раніше Анушкевичус заявив, що Че Гевара "...це ще один з представників людиноненависницької комуністичної ідеології" і дав вказівку відповідним службам вплинути на керівництво закладу.

 

Сьогодні на прес-конференції Віктор Анушкевичус сказав, що не буде міняти свою радикальну позицію відносно закладу. На запитання кореспондента «Фіртки», чи буде він добиватися закриття пабу, Анушкевичус твердо відповів: «Буду!».

 

Як стало відомо, власником скандального закладу громадського харчування «Че» є минулорічний кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська, підприємець Віктор Козачок, який на виборах до міської ради очолив список партії «Сильна Україна».

 

Віктор Анушкевичус також сказав, що поговорить з Віктором Козачком щодо закладу, який присвячений «представнику людиноненависницької комуністичної ідеології» Че Геварі.


Кількість переглядів - 3179
16.08.2011 15:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
ЧЕ... | 16.08.2011 20:35Лошара ти итовська

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Встречи с прославленными автоспортсменами CarRacer.ru/interlocutor