На пам’ятнику Шухевичу в Калуші економити не будуть

 

Відбулася презентація проекту майбутнього пам’ятника головнокомандувачу УПА Роману Шухевичу в Калуші. Свого часу з ідеєю спору­дження у місті такого пам’ят­ника виступили міська та ра­йонна організації УНА, вона була підтримана Координа­цій­ною радою політичних партій і громадських організацій Ка­лу­щини.

 

Рішення про споруд­же­ння пам’ятника Шухевичу міською радою було прийняте у квітні минулого року. 30 черв­ня цього року Калуська міська рада визначила місце для вста­новлення майбутнього пам’ят­ника — сквер на перетині вул. Сівецької і пр. Лесі Українки.

 

Скульптурну частину про­екту (на фото) представив автор ідеї скульптор Ігор Семак. Щоб зробити його дійсно монумен­том, що відповідає масштабу особистості Шухевича, на па­м’ятнику вирішили не еконо­мити — його відлиють з бронзи, а постамент буде гранітним. Крім того, біля пам’ятника буде проведено благоустрій та об­лаштовано площу, на якій для проведення урочистих заходів зможуть легко розміститися 2000 осіб.

 

Передбачені бруківка, лавочки для відпочинку, освіт­лення тощо. Орієнтовна кошторисна вартість майбутнього пам’ят­ника Шухевичу — 300-400 тис. грн. Його будуватимуть за зіб­рані пожертви. Також певні су­ми з бюджетів обіцяють виділити міська і районна ради. Оргкомітет обіцяє регулярно публікувати поточну інфор­ма­цію щодо зібраних сум, пріз­вища жертводавців, а також де­тально звітувати про витра­ча­ння коштів. Розраховують, що кошти вдасться зібрати ще цього року.

 

ДП


Кількість переглядів - 2457
16.08.2011 09:19
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги