На Івано-Франківщині відкрито сезон полювання на пернату дичину

 

На Івано-Франківщині відкрито сезон полювання на пернату дичину.

 

З відкриттям сезону полювання фахівці Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області спільно з працівниками обласного управління лісового та мисливського господарства, обласною організацією Українського товариства мисливців і рибалок та правоохоронними органами посилену увагу приділятимуть контролю за дотриманням усіх правил полювання. На територіях мисливських угідь області проводитимуться рейдові перевірки.

 

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області нагадує, що згідно Закону України «Про мисливське господарство та полювання»,  документами на право полювання є:

               – посвідчення мисливця;

               – щорічна контрольна картка обліку добутої  дичини  і  порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

               – дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, відстрільна картка,  дозвіл  на  діагностичний  та селекційний відстріл тощо);

               – відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською  зброєю у разі її використання;

               – паспорт  на  собак  мисливських  порід, інших ловчих звірів і птахів  у  разі  їх використання під час полювання.

 

Зазначені документи мисливець зобов'язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або  перенесення  продукції полювання і пред'являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

 

Посвідчення  мисливця  та  щорічна  контрольна  картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання, родоводи і паспорти на собак мисливських порід, які можуть використовуватися в полюванні, паспорти на інших ловчих  звірів  і  птахів  видаються  спеціально уповноваженим   центральним  органом  виконавчої  влади  з  питань мисливського господарства та полювання  або  його  територіальними органами.

 

"Фіртка" вважає, що вбивство живих створінь заради "задоволення" і "адреналіну" - виглядає справою сумнівною і негідною... За твердженням Вчителів в природи можна брати лише те і в таких кількостях, що є конче необхідними для виживання.

 


Кількість переглядів - 3662
16.08.2011 08:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги