У Івано-Франківську одночасним виконанням державного гімну встановлять рекорд України

 

Жителі Івано-Франківська святкуватимуть День Незалежності оригінально та небуденно. 1500 осіб візьмуть участь у безпрецедентному флеш-мобі, який пройде 22 серпня о 15:00 на площі біля Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка.

 

За словами голови Молодіжної адміністрації Івано-Франківської області Ганни Крисюк, захід відбудеться за підтримки Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка.

 

«Ми ініціювали встановлення рекорду України по виконанню Державного Гімну України 1500 учасниками, які будуть одягнені у вишиванки з синьо-жовтою атрибутикою. Ми залучимо значну кількість молодих людей до підтримки Президентської ініціативи щодо святкування 20-ї річниці Незалежності України, популяризацію патріотичного виховання та згуртованість молоді для активного відпочинку. Це суттєвий захід, адже питання підтримки молодіжних започаткувань знаходиться на особистому контролі губернатора Івано-Франківщини», - наголосила Ганна Крисюк.

 

На захід будуть запрошені гості зі Львова, Києва та талановиті виконавці і колективи з районів та міст Івано-Франківщини.


Кількість переглядів - 3025
16.08.2011 08:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Агрегатная промышленность смотрите на сайте.