В одному із сіл Коломийщини відкрили новий дитячий садок (ФОТО)

 

27 наймолодших жителів села Мала Камянка Коломийського району Івано-Франківської області вперше помандрують до дитячого садочка.


Садок запрацював у приміщенні школи. Будівля розрахована для обслуговування 190 дітей. З вересня в школі навчатимуться 59 учні. Більшість класів пустувала, а з квітня 2011 року було розпочато реконструкцію закладу для відкриття дитячого садка. Роботи проводила фірма «Альбатрос».

У приміщенні є спальня, два санвузли, пральня, роздаткова. Для малюків обладнано ігрову кімнату. На подвір`ї – ігровий майданчик.

З відкриттям вітали громаду голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайло Вишиванюк, голова Коломийської районної державної адміністрації Михайло Негрич, голова районної ради Богдан Болюк, сільський голова Микола Гришук. Грамотами голови районної державної адміністрації та голови районної ради за активну участь у будівництві дошкільного навчального закладу були нагороджені жителі села Мала Кам’янка.

Після привітальних слів та вручення грамот голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк, голова райдержадміністрації Михайло Негрич, голова районної ради Богдан Болюк перерізали стрічку, а отці Василь та Павло освятили приміщення.

Малеча добре підготувалася до свята: вивчили вірші та пісні.

 


Кількість переглядів - 4808
15.08.2011 20:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги