На Івано-Франківщині провели моніторинг з облаштування об'єктів туристичної інфраструктури

 

12 серпня головним управлінням з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій облдержадміністрації проведено моніторинг з облаштування об'єктів туристичної інфраструктури у Рогатинському та Галицькому районах відповідно до розпоряджень облдержадміністрації від 17.08.2010 № 528 «Про заходи з впорядкування місць відпочинку на території Галицького національного природного парку», від 08.11.2010 № 764 «Про облаштування місця відпочинку для туристів» (які сплавляються по р. Дністер на території Галицького національного природного парку), від 24.11.2010 № 815 «Про створення флористичного архітектурного ансамблю у с. Маріямпіль», від 16.11.2010 №787 «Про облаштування території для наметового містечка «Осова поляна» (Рогатинський район).За результатами проведеної роботи відзначено високий рівень проведених робіт працівниками Галицького національного природного парку, які здійснили впорядкування місця відпочинку поблизу об’їзної дороги Івано-Франківськ – Галич (встановлені альтанки, столи та лавки для туристів та відпочиваючих), а на березі Дністра облаштували відпочинкову зону для туристів-водників.

 

Зусиллями Маріямпільської сільської ради за кошти облдержадміністрації створено флористичний ансамбль на площі Святої Марії. У планах місцевої влади облаштувати оглядовий майданчик з видом на р. Дністер поблизу руїн Маріямпільського замку.

 

Виконані роботи на історичному місці «Осова поляна» у Рогатинському районі на сьогодні дозволяють на задовільному рівні забезпечити умови для організації таборувань дітей та молоді, проведення краєзнавчих походів місцями бойової слави УПА.

 

Спільною проблемою для всіх об'єктів є їх нищення внаслідок вандалізму. Так, зокрема, руйнують інформаційні знаки, розкрадають або спалюють дерев’яні конструкції тощо.

 

Такий моніторинг дає змогу не тільки перевірити наявний стан туристичної інфраструктури в області, але наглядно ознайомитись з проблемами розвитку територій. Планується, що аналогічні робочі поїздки будуть організовуватись періодично у всі райони Івано-Франківщини.


Кількість переглядів - 2368
15.08.2011 20:39
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ