У Коломиї депутат міськради виламав двері і вдерся в будинок секретаря (фото)

 

 

4 січня 2016 року, секретар Коломийської міської ради Любомир Жупанський повідомив про те, що в його будинок проникли невідомі, при цьому злодії зламали замок з ґратів та на вхідних дверях.

 

На місце події виїхала оперативна група Коломийського відділу поліції та журналіст Євген Гапич, пише Курс.

 

"На даний час відкрито кримінальне впровадження за статтею 162 ККУ "Незаконне проникнення до житла чи до іншого володіння особи" та статтею 194 ККУ "Умисне знищення або пошкодження чужого майна", – повідомив начальник Коломийського ВП ГУ НП Остап Білейчук.

 

Любомир Жупанський повідомив, хто саме незаконно проник до його будови. "До моєї будови вдерлася Ганна Негрич, яка судилася за цей будинок та землю зі мною, та депутат Коломийської міської ради Ігор Ільчишин, який привселюдно звинуватив мене в тому, що я незаконно відібрав у тієї жінки нерухомість та землю. Ганна Негрич під час засідання комісії сама про це сказала", – повідомив він.

 

24 грудня 2015 року на сесії Коломийської міської ради розглядали питання про надання у власність Тетяні Жупанській, колишній дружині Любомира Жупанського, земельної ділянки по вул. Моцарта, 47. Саме тоді Ігор Ільчишин, депутат міської ради, звинуватив Любомира Жупанського у незаконному заволодінні цією земельною ділянкою. Дане питання вже пройшло першу сесію міської ради, але його зняли з порядку денного та перенесли до розгляду на наступній сесії. Проте створили комісію з голів фракцій та громадських активістів, аби розібратися детально в цьому конфлікті.

 

4 січня 2016 року комісія почала розглядати законність володіння Тетяною Жупанською земельною ділянкою по вул. Моцарта, 47. Члени вислухали Ганну Негрич, яка стверджує право власності на землю, та Любомира Жупанського, який придбав дану ділянку та нерухомість. Проте комісія не прийняла рішення і призначили наступний розгляд конфлікту на наступний тиждень, мотивуючи тим, що потрібно більш детально вивчити юридичні документи, які надали обидві сторони.

 

Як з'ясував Євген Гапич, ще наприкінці 70-х років Дмитро Негрич, батько Ярослава Негрича, переписав на сина будинок та землю. В середині 80-х років син, Ярослав Негрич, отримує план-схему на цей будинок та земельну ділянку розміром в 11 соток. Пізніше, в 1995 році, Ярослав виїхав до Росії на роботу та в подальшому там залишився. Ганна Негрич, мачуха Ярослава, разом зі своїм рідним сином Тарасом, в кінці 90-х почали перебудовувати будинок. Проте ні Ганна та Тарас Негричі не мали на цей будинок право власності, про що говорить відсутність у них будь-яких юридичних документів. У 2009 році Ярослав продає будинок Надії Слободян, тещі Любомира Жупанського, а та згодом дарує його своїй дочці Тетяні Жупанській. Ганна та Тарас Негричі не погоджуються з цим і тому у 2011 році пробують вирішити питання на свою користь у суді. Проте рішення всіх судових інстанцій було одне – Ярослав Негрич законно володів нерухомістю і вправі її продавати будь-кому.

 

Конфлікт між Любомиром Жупанським, секретарем міської ради, та Ігорем Ільчишиним, депутатом міської ради, виник ще під час виборів до місцевих рад 2015 року. Ільчишин, голова Коломийського осередку політичної партії "Народного фронту" звинуватив Жупанського, голову Коломийського осередку політичної партії "Блоку Петра Порошенка "Солідарність"" в тому, що той порушив домовленості між "НФ", «Ударом» та «Солідарністю» і не включає до виборчого списку певних осіб. Конфлікт завершився тим, що Любомир Жупанський уступив «перший номер» у виборчому списку своєму однопартійцю, а коломийські «ударівці» не потрапили до списку. Місцеві вибори виграв і один, і другий, ставши депутатами Коломийської міської ради. Пізніше, маючи суттєву підтримку депутатів ради, Любомир Жупанський був обраний секретарем міської ради. Схоже, що Ігоря Ільчишина не влаштовує така ситуація, тому він всіляко намагається усунути Любомира Жупанського з займаної посади.

 

Журналісти будуть стежити за розвитком подій.

 

 

 

Євген Гапич, Коломия, спеціально для КУРСу


07.01.2016 883 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1970
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1868
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1862
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5530 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2158 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1515

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

750

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

803

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1005

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1008
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1775
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3687
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10263
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26154
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10191 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7719
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

906
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

214
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

268
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

387
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1286
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

891