Податкові міліціонери Івано-Франківщини підбили підсумки січня-липня 2011 року

 

Основним завданням податкової міліції державної податкової служби є, насамперед, захист економічних інтересів держави. Саме тому діяльність підрозділів податкової міліції спрямована на профілактику та протидію податковій злочинності, зменшення обсягів “тіньової” економіки та розширення кола платників податків. 

 

Особлива увага зосереджується на виявленні та припиненні злочинів у сфері оподаткування, припинення діяльності фіктивних фірм та конвертаційних центрів, незаконне відшкодування ПДВ, нелегальний обіг підакцизних товарів, а також відшкодування завданих державі збитків.

 

Так, протягом  січня-липня 2011 року працівниками податкової міліції викрито 57 злочинів у сфері оподаткування, з них 51 або 89,5 % - це категорія тяжких та особливо тяжких. Із загальної кількості викрито 16 злочинів пов’язаних з ухиленням від сплати податків, з яких 14 - за ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах, де сума спричинених збитків перевищує  1 млн.грн.  

 

Відшкодована сума збитків по кримінальних справах складає 7,1 млн. грн.

 

В результаті проведених оперативних та профілактичних заходів забезпечено мобілізацію коштів до Державного бюджету в сумі близько 29,1 млн. грн. З них внаслідок вжитих оперативно-запобіжних заходів зі скорочення податкового боргу до бюджету надійшло 6,2 млн.грн.

 

Що ж стосується роботи по боротьбі з незаконним відшкодуванням ПДВ, податковими міліціонерами у взаємодії з іншими підрозділами ДПА в області встановлено 26 фактів необґрунтованих заяв на відшкодування ПДВ  з бюджету на загальну суму 16,7 млн. грн.

 

Крім того, відділом протидії незаконному обігу підакцизних товарів управління податкової міліції постійно здійснюються заходи з виявлення фактів щодо виготовлення і реалізації фальсифікованих алкогольних напоїв та джерел надходження на територію регіону підроблених марок акцизного збору. В результаті вжитих заходів із незаконного обігу вилучено підакцизних товарів на суму 2,9 млн. грн., в тому числі лікеро-горілчаних виробів на суму 0,8 млн. грн.., 0,4 млн. грн..-спирту та 37,3 тис. грн.. тютюнових виробів.

 

За виявленими фактами порушено 17 кримінальних справ, з них - 16  за ч.3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини (матеріалів), що становлять загрозу для життя і здоров'я людей, а так само незаконний збут таких товарів, що призвело до отруєння людей чи інших тяжких наслідків).

 

В своїй діяльності працівники податкової міліції  тісно співпрацюють із іншими підрозділами Державної податкової адміністрації в області, Служби безпеки України, органами прокуратури та іншими правоохоронними органами і сподіваються, що тільки спільними зусиллями можна досягнути очікуваних результатів. 


Кількість переглядів - 3116
12.08.2011 09:14
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло
Вызов нотариуса в сизо http://notariuz.ru/.