На центральному ринку Івано-Франківська продавали наркотики

Співробітники підрозділу боротьби з незаконним обігом наркотиків у приміщенні центрального продовольчого ринку в Івано-Франківську припинили торгівельну діяльність жінки, яка торгувала овочами і фруктами. Але річ зовсім не в тому, чим вона займалася привселюдно. Оперативники міліції мали достовірну інформацію про те, що 36-річна мешканка обласного центру з певного часу мала коло постійних клієнтів, яким продавала наркотичний засіб «субітекс» іноземного виробництва і, судячи з усього, контрабандного походження.

 

У процесі документування злочинної діяльності реалізаторки таблеток наркотичної дії міліціонери зафіксували низку кримінальних епізодів, коли жінка, перебуваючи на робочому місці на ринку, продавала окремим особам наркотичні засоби. На сьогодні міліція встановила практично всіх осіб, які користувалися послугами дилера. 

 

Власне, під час затримання у жінки виявили 3 таблетки «субітексу», які вона не встигла продати у той день. Зазвичай за одну пігулку продавщиця «просила» 300 гривень. Міліціонери продовжують заходи щодо встановлення джерела надходження наркотичних засобів на нелегальний ринок наркотиків. Відомо й те, що затримана ін’єкційно вживає наркотики.

 

Жителька Івано-Франківська притягується до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів, передбачених ч.2 статті 307 Кримінального кодексу України. На період досудового слідства вона перебуватиме під вартою


Кількість переглядів - 3391
12.08.2011 08:38
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло