На Надвірнянщині відбудеться свято єдності "Яблучне коло"

03 серпня 2011 року заступник голови Надвірнянської райдержадміністрації Богдана Ковалюк провела нараду щодо відзначення свята єдності "Яблучне коло", присвяченого Дню Незалежності України.

 

В нараді взяли участь представники структурних підрозділів РДА, релігійних та громадських організацій та ін. Захід розпочнеться 19 серпня 2011 року о 12 год. в християнське свято Преображення Господнього (Спаса) на майдані Шевченка.

 

Метою свята є відродження української традиції освячення фруктів, меду, трав, популяризація етнічної музики, вивчення історії розвитку бджільництва та популяризація оздоровчої продукції бджолярів.

 

Свято присвячується 20-ій річниці Незалежності України. Для мешканців Надвірнянщини та гостей відбуватиметься освячення великого кошика з фруктами, який буде прикрашено районним центром дитячої творчості, учні якого вкотре зможуть проявити свої таланти та неординарне творче бачення, застосувати свою майстерність.

 

Також заплановано дійство "Яблучне коло", яке зімкнеться в кільце нанизаними яблучними силянками, утворюючи символ єдності та згуртованості людей. Відбуватимуться і виступи етнографічних колективів району та гостей свята.

На святі будуть представляти свою продукцію бджолярі,усі бажаючі зможуть придбати цілющого меду та інших виробів. Друга частина свята розпочнеться з вітання та нагородження учасників легкоатлетичного забігу, що стартуватимуть з Пнівського замку.

 

Кульмінацією дійства буде проведено Богатирські ігри, що включатимуть 7 видів змагань. Закриватиме свято "Яблучне коло" частування всіх присутніх запахущими яблуками. Тому запрошуються всі бажаючі прийняти участь в даному заході 


Кількість переглядів - 3080
08.08.2011 21:33
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги