У Калуші затримано «дует» крадіїв з магазинів

Як відомо, кожен продавець, перебуваючи на робочому місці, повинен бути не тільки ввічливим до покупців, але й проявляти неабияку пильність та уважність до товару та грошових коштів. Адже, нерідко трапляється, що дехто з продавців потрапляє на «гачок» осіб, з не надто чистим сумлінням.

 

Зокрема, у Калуші було зареєстровано низку злочинів, пов’язаних з крадіжками з торгівельних закладів. Механізм вчинення майнових посягань в усіх випадках був однаковим. До крамниці заходили двоє чоловіків. І допоки один з них відволікав увагу працівника торгівлі, інший тим часом втілював у життя злочинний задум – викрадав гроші та товарно-матеріальні цінності. Приміром, в одній з продуктових крамниць пройдисвіти поцупили з каси 200 гривень. А з магазину, що спеціалізується на продажі автозапчастин, крадіям вдалося непомітно винести навігатор та акумуляторну батарею. У ще іншому разі злочинним здобутком спритних зловмисників став насос вартістю понад 300 гривень.

 

Над розкриттям вчинених злочинів оперативники карного розшуку Калуського райвідділу міліції працювали не один місяць. Як повідомив начальник карного розшуку Ігор Мандрик, в ході реалізації оперативних матеріалів співробітники міліції таки «вийшли» не тільки на слід ймовірних підозрюваних, але й доклали максимум зусиль, щоби достеменно з’ясувати усі обставини вчинення злочинів.

 

Затриманими виявилися 31-річний раніше судимий житель міста «хіміків» та його 32-річний приятель з приміського до Калуша села. Обидва співучасники скоєння злочинів – особи, що вживають наркотики. Зловмисники витрачали гроші, отримані злочинним шляхом, саме на придбання наркотичних речовин.

 

Відносно цього кримінального «дуету» порушено багатоепізодну кримінальну справу за ознаками злочинів передбачених ч.1 статті 185 Кримінального кодексу України - «Крадіжка». В ході розслідування встановлено причетність підслідних до вчинення шести крадіжок з торгівельних закладів у Калуші. Водночас працівники міліції не виключають, що злочинний доробок фігурантів кримінальної справи буде значно більшим.


Кількість переглядів - 3166
06.08.2011 19:00
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло