Івано-Франківська міська рада стала на захист Романа Шухевича, Степана Бандери (ФОТО)

05 серпня 2011 року відбулася позачергова сесія Івано-Франківської міської ради, яку зініціювала фракція ВО «Свобода». На сесії депутати прийняли звернення щодо протиправного рішення Вищого адміністративного суду України про позбавлення звань Герой України Степана Бандери та Романа Шухевича. Окрім того, депутати підтримали заяву Львівської міської ради щодо політичних репресій.

Доповідаючи питання щодо протиправного рішення Вищого адміністративного суду, яким позбавлено звань Герой України Степана Бандери та Романа Шухевича, голова фракції ВО «Свобода» у міській раді Роман Онуфріїв зазначив: «На жаль, місцеве самоврядування сьогодні повинно займатися не тільки господарськими питаннями міста, але й ставати на захист української ідеології, яку центральна влада намагається придушити.

Правлячий режим узурпував усі гілки влади, наслідком чого стають подібні нікчемні судові рішення. Ми, депутати, є представниками громади, тому зобов`язані реагувати на такі політично ганебні рішення, що є черговим українофобським  кроком неукраїнської влади», - наголосив «свободівець».

Крім того Івано-Франківська міська рада підтримала заяву Львівської міської ради щодо політичних репресій в Україні.

Нижче наводимо текст звернення, прийнятого Івано-Франківською міської радою:    

Звернення

 Ми, депутати Івано-Франківської міської ради, обурені рішенням Вищого адміністративного суду, який залишив у силі рішення Донецького окружного адміністративного та Донецького апеляційного адміністративного судів про визнання незаконними указів Президента України В. Ющенка про присвоєння Степанові Бандерi та Романові Шухевичу звань Героїв України.

Приймаючи це політично ганебне і юридично нікчемне рішення, судді, очевидно,  керувались не правовими аргументами, а вказівками найвищих керівників держави, що є зайвим свідченням узурпації усіх гілок влади, яку послідовно проводить правлячий режим. Мабуть наступними рішеннями цих судів буде позбавлення звань Герой України Олекси Береста, Василя Стуса та пожежників на Чорнобильській АС.

Вважаємо рішення Вищого адміністративного суду України зумисне спланованим заходом напередодні 20-ї річниці Незалежності України – свята, яке влада на чолі з В. Януковичем відверто ігнорує. Саме тому вона синхронно ухвалила рішення про відмову на гідному рівні відзначати День Незалежності і, водночас, через «ручний» суд, протиснула рішення про позбавлення звань Героїв України Романа Шухевича та Степана Бандери.

 Зрозуміло, що ані Незалежність, ані українські націоналісти не входять у плани проросійського курсу теперішнього уряду. Такою поведінкою влада лише підтвердила, що вона є всього лише московською окупаційною адміністрацією, бо лише окупанти борються з національними героями та зневажають Незалежність.

Висловлюючи позицію громади міста, ми, депутати Івано-Франківської міської ради, звертаємося до Президента України В. Януковича та Генерального Прокурора України В. Пшонки з вимогою зупинити судове свавілля в державі, облишити спроби чинити протизаконні дії і маніпулювати цінностями героїчного минулого нашої країни та гідно відзначити 20-у річницю Незалежності України

Переконані, що відверта українофобська політика, результатом якої стають подібні судові рішення, викликають масовий спротив українців, для яких національні герої залишаться героями всупереч будь-яким рішенням влади та судовим вирокам.

Останні перемовини щодо тексту

Усі готові голосувати

Нарада ВО "Свободи"

Василь Бойчук готується до виголошення звернення

Володимир Чорноус обговорює останні редакційні правки

Тил ВО "Свобода"

Віктор Анушкевичус веде сесію

 

pravda.if.ua


Кількість переглядів - 3890
05.08.2011 13:50
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (3)
111 | 06.08.2011 18:10Яке псяче право вони мають критикувати рішення суду! Тарас | 05.08.2011 16:34Русскіє з Горлівки не дозволили поставити пам'ятник фашисту-Стусу: http://blogs.pravda.com.ua/authors/medvedev/4e3be6063295b/ Юрій Романюк - ВО Батьківщи | 05.08.2011 15:31Молодці! А тепер за аналогією ми маємо ініціювати два звернення 18 серпня на сесії облради! Одне по Бандері-Шухевичу, друге по Юлії Тимошенко і Юрію Луценку! НІ! - Яничарам!

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Описано как сделать трубогиб для профильной трубы своими руками также додано чертежи.