Преса про чиновників-забіяк, розформований юриличний інститут і кризу української книги

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 29 липня по 4 серпня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент

На Івано-Франківщині двох молодих високо посадовців звинувачують у рукоприкладстві. Районний суд виніс обвинувальний вирок голові Рогатинської районної ради 34-річному Юрію Чорному за нанесення побоїв. А на голову Городенківської райдержадміністрації 35-річного Івана Мороза поскаржився підлеглий, до якого буцімто застосовував фізичну силу. До влади прийшли люди із дуже жорстоким стилем управління? Про це на першій шпальті під заголовком «Буйні голови».

На Півдні – Гуцульщина, на Заході – Бойківщина, на Півночі – Опілля, а на Сході – Покуття. Якби не Івано-Франківськ, мешканці цих країв могли б і не зустрічатися. Настільки самодостатнім є життя у кожному з них. Детальніше на 6 сторінці в статті «Федерація Прикарпаття».

Літо спокушає. Подорожі, пікніки, щедрі застілля. Хочеться відпочити так, щоби відчути якнайбільше літніх принад і приємностей. Бажання не вкладуть на лікарняне ліжко, якщо зважати на небезпеки. Найбільш актуальними загрозами цього літа медики вважають харчові отруєння, кишкові інфекції, сонячні та теплові удари й блискавки. «Літні загрози» - на 15 сторінці.

 

Репортер

Кабмін розформував один із найстарших вишів області – Прикарпатський юридичний інститут. Про це першосторінковий матеріал «Закрили школу».

Людиною тижня за версією «Репортера» став Сергій Мавроді «за невтомність». «Творець МММ знову нагадав про себе. Нещодавно в Івано-Франківську безкоштовно роздали 10 тисяч примірників його книги» - йдеться на 3 сторінці.

До річниці незалежності на волю достроково вийдуть тисячі українських в’язнів. «Амністія – свято не для всіх?» - стаття на 6 сторінці.

«Дефолт відчувається щодня» - чому українці мають переживати за американські борги на 8 сторінці.

 

Західний Кур’єр

Через 20 років незалежності Україна має всі шанси втратити своє національне надбання – українську книжку. Про це говорять і видавці, і продавці книг. Українська книга може стати не по кишені. Детальніше на першій сторінці тижневика під заголовком «Дороге задоволення».

Сірникова коробка травички – і ти щасливий. Тим більше, що зараз її можна легко і просто купити в інтернеті. А вечірки, паті, гуртожицькі посиденьки молодь взагалі не уявляє без чарівного зіллячка. «Зелений» Івано-Франківськ. А вам ще не весело?» - на 12 сторінці.


Кількість переглядів - 4664
04.08.2011 12:54
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло
Україна і світ