Франківські активісти перевірили, як живе «бідний» чиновник, який отримав з бюджету майже півмільйона гривень (фото, відео)

 

 

Громадські активісти разом з журналістами завітали у гості до начальника управління культури Івано-Фанківська Мирослава Петрика, який днями отримав з бюджету майже півмільйона гривень на покращення житлових умов.

 

Коли завітали "непрохані гості", чиновник якраз збирався виїжджати на роботу на своємо «Renault Logan», пише Курс.

 

 

Поруч припаркований ще один автомобіль - «Nissan Micra». Як пояснив Мирослав Петрик другий автомобіль належить його дружині Катерині Петрик, яка працює директором дитсадка .

 

 

Будинок Петриків - двоповерховий, на подвір’ї - літня кухня, правда у занедбаному стані.

 

 

На запитання активістів, чому Петрики, якщо їм вкрай потрібне нове житло, купили не квартиру, а дві "іномарки", начальник управління культури відповів: аби їздити до хворих батьків та до померлих на цвинтар.

 

На підмогу чоловікові з хати вийшла дружина Катерина Петрик і показала документи: мовляв, разом з сім'єю сина вони живуть на  22,7 квадратних метрах.

 

Наразі за її словами, цієї площі не вистачає. Адже з Петриками живе молодший син з двома дітьми.

 

На пораду активістів відправити сина на роботу жінка відказала, що він працює, але зарплата - 600 гривень.

 

«Ну, погодьтеся, що з такою кількістю людей в такій кімнаті жити неможливо», - каже Катерина Петрик.

 

Вона завзято захищала чоловіка:

 

«Він відпрацював 22 роки. Він це заслужив, він одним з перших ніс прапор України  в Англії, коли було становлення країни і нас є газети лондонські з його фотографією з прапором. Він об’їздив з концертами своїх колективів всю Європу, він ніс культуру!»,- виправдовує Петрика дружина Катерина.

 

 

Жінка нарікала, що за гроші, які виділило місто, можна купити однокімнатну квартиру-сирець у новобудові, тому доведеться брати кредит. На запитання активістів, чи доцільно брати кошти з бюджету, коли військовослужбовці отримають по тисячі гривень допомоги Катерина Петрик відповіла, що її сім'я не винна, що почалася війна.

 

Сам Мирослав Петрик запевнив активістів, що заробляє до трьох тисяч гривень в місяць. До слова, його «Renault Logan» коштує від 260 тисяч гривень, авто дружини «Nissan Micra» – від 275 тисяч гривень.

 

«Не кожен день заправляю, не кожен їжджу», - чиновник бідкається, що не вистачає коштів на бензин.

 

До слова, Мирослав Петрик стоїть на черзі у міськвиконкомі на житло. Журналістам пояснили, що ця черга до бюджетних коштів не має відношення.

 

«Це просто отримання матеріальної допомоги на покращення житла, то чому ви питаєте, чи я перший чи не перший?! Який є», - відрізав чиновник.

 

«Я вражаю, що за стільки років у виконкомі... Це страшна-важка праця, ви собі не уявляєте, ні суботи-неділі вихідної!», - виправдовує чоловіка Катерина Петрик.

 

Сусіди Петрика живуть не в кращих умовах. І на житлові умови не скаржаться.

 

Так само, як і Петрик, його сусідка Ярина Молочна, живе у двокімнатній квартирі. Крім того, у будинку чиновника добудований другий поверх.

 

Жінка каже, що «допомогою» міськвиконкому для сусіда шокована.

 

 

Як повідомлялося, 4 листопада міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус підписав розпорядження про виділення з бюджету 475 тисяч гривень для покращення житлових умов начальнику управління культури МВК Мирославу Петрику.

 

Пізніше він пояснив, що мешкає у аварійному будинку з двома дорослими синами і внуками.


17.11.2015 941 2
Коментарі (2)

Lesya Markovetska 2015.11.17, 11:14
А вдова загиблого під Іловайськом досі живе з 3 маленькими дітьми в одній кімнаті старезної хати без туалету ,газу , води і опалення .Доречі Алла Ткачук ні на що не жаліється,каже :"Аби діти були здорові
Vassyl Pavliv 2015.11.17, 11:49
Все не щиро треба культурно повернути, і спокутувати на фронті...
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

914
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

730
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1842
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3171
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2519
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2505

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

184

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

697

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

656

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1548
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

314
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

644
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

584
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

292
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

352
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26994
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

808
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19646
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

392
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

370
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

696
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1226 1