Преса про політичні репресії, розвінчування міфів, шокуючі кадрові рішенні та нетверезих медиків

 

 

Огляд прикарпатської преси за періодз 5 – 12 листопада 2015 року.

 

Західний кур'єр

«УКРОП» вимагає припинення політичних репресій та узурпації влади. Під стінами Івано-Франківської ОДА відбувся пікет під гаслом «Ні – політичним репресіям». Представники «УКРОПУ» написали звернення Президентові України Петрові Порошенку, яке до Києва повинен передати голова ІФ ОДА.

 

Сергій Адамович: «Суспільство байдуже і втомлене». Сергій Адамович розповів про власне бачення суспільно-політичних процесів в державі і на Прикарпатті, про те, які проекти готовий реалізовувати в місті та про власну книгу «Що робити з їжачком?».

 

Калуш: розвінчуючи міфи. На фоні передвиборчої боротьби за пост міського голови Івано-Франківська мешканцям обласного центру систематично намагаються донести думку, що сусідній райцентр Калуш є ідеальним містом, а всі його досягнення варто перенести і впровадити і самому Івано-Франківську. Заглибившись у «кухню» калуської господарки, стає зрозуміло: проблем там не менше ніж в Івано-Франківську.

 

Трудокнигу – у відставку. Нещодавно в урядовців дозріла ініціатива відмовитись від трудової книжки, замінивши її сучасним електронним реєстром. Соцпрацівники кажуть, що давно пора позбутись цього «паперового монстра», а трударі побоюються чергового «полегшення життя» від влади.

 

Галичина

Строката міськрада і парад самовисуванців. На сторінках газети розповідь про переможців виборчих перегонів до Івано-Франківської міської ради, міських і селищних голів великих населених пунктів області.

 

Міст єднання. Нещодавно відбулись урочистості з нагоди завершення будівництва найбільшого на Прикарпатті пішохідного моста через річку Лімницю, який зєднав місто Калуш і село Підмихайля.

 

Навчитися мистецтву реклами. Днями відбулась конференція з маркетингу, pr та реклами "PR rally-2015".

 

Галицький кореспондент

Анушкевичус «зливає» Саєвича. За лічені дня до звільнення крісла міського голови Івано-Франківська Віктор Ашункевичус прийняв непрозоре, суперечливе і для багатьох шокуюче кадрове рішення щодо керівника «Водоекотехпрому».

 

«Івано-Франківськ заслуговує на кращі програми від всіх політичних сил». Ігор Насалик, переможець першого туру виборів міського голови, заявив, що готовий до діалогу з усіма партіями, які працюватимуть у новій міськраді.

 

Прокуратура: Перезавантаження. З 20 липня по 10 серпня заяви на керівні прокурорські посади почали приймати у 5 обласних центрах – Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську. Оскільки Івано-Франківщина найближче до Львова, то саме там обиратимуть прокурорів для нашого краю.

 

У пошуках майбутнього для Франківська. Цієї осені Івано-Франківськ став об’єктом масштабного дослідження першої української Школи урбаністики, покликаного з’ясувати яким місто є сьогодні, куди йому варто рухатись далі, які напрями розвивати і як саме.

 

Репортер

Лікарів звільнили за алкоголь. У неділю, 1 листопада, о шостій ранку в Івано-Франківську на виклик швидкої приїхали медики, які були нетверезі.

 

Чемні та доторканні. Українці в електронних петиція вимагають забирати в нардепів мандати за прогули та позбавити їх недоторканності. Президент навіть дуже не проти. І що ж із цього виросте?

 

«Лилик» повернувся. «Під лиликом» - так колись у Івано-Франківську називалось культове кафе. Епоха «Лилика» тривала до початку нового тисячоліття. А потім майже 15 років територія занепадала, аж до сьогодні. 31 жовтня в місті відкрили нову книгарню-галерею.

 

Жінки шукали миру. Минулого тижня Івано-Франківськ зібрав жінок із Луганська, Чернігова, Запоріжжя, Дніпропетровська та інших міст. Протягом двох днів вони обговорювали війну, шляхи примирення, думали яким чином саме українські жінки можуть насправді остаточно припинити війну на Донбасі.


Кількість переглядів - 4568
05.11.2015 13:59
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги