До Дня Незалежності на Прикарпатті відбудеться "ХІХ Міжнародний Гуцульський фестиваль"

До 20 річниці Незалежності України заплановано масові заходи різноманітного характеру. Найколоритнішими і найяскравішими з них будуть фестивалі, в ході яких відображатимуться народні традиції мешканців Прикарпаття.

 

До слова, 21 серпня 2011 року в селі Спас Коломийського району відбудеться ІІ регіональний відкритий фестиваль автентичної кухні "Смачний Спас", а 27-28 серпня 2011 року – ХІХ Міжнародний Гуцульський фестиваль. Дійства будуть присвячені 20 річниці Незалежності України.

 

ХІХ Міжнародний Гуцульський фестиваль проводиться в м.Косові та селі Рожнів Косівського району Міністерством культури і туризму України, Івано-Франківською обласною державною адміністрацією, Косівською районною державною адміністрацією за ініціативи товариства "Гуцульщина".

 

Мета - розвиток та популяризація традиційних видів народного мистецтва, звичаїв, обрядів етнічної групи українців – гуцулів, підвищення соціального і мистецького статусу автентичного фольклору, виявлення самобутніх творчих колективів, окремих виконавців та майстрів образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва.

 

У програмі фестивалю – конкурсні мистецькі програми художніх колективів учасників фестивалю на концертних площадках у м.Косів та с.Рожнів, гуцульські спортивні забави на стадіоні м.Косів, передача естафети ХІХ Міжнародного Гуцульського фестивалю ХХ Міжнародному Гуцульському фестивалю, масове гуляння тощо.

сіті


Кількість переглядів - 8981
01.08.2011 09:03
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги