СПРУТ

Був колись в Івано-Франківську дитячий садок №17 «Лісова казка» за адресою Північний Бульвар, 5а. Складався він з двох двоповерхових корпусів і прибудинкової території площею близько 40 соток з чисельними альтанками, дитячими майданчиками, безліччю дерев і кущів.

 

В січні 2001 року, тодішній мер Івано-Франківська, З.Шкутяк проводить через сесію міської ради (більшість рухівці і кунівці) рішення: продати дитячий садок площею 1050 м.кв. приватному підприємцю, тоді депутату міської ради, священнику Іванові Луцькому за 202 тисячі гривень (192 грн. – 38 доларів за кв.м.), відповідно йому в оренду відійшли і 40 соток землі. Отож, власником приміщень і орендарем землі стає фірма ПП «Івано-Франківський інститут права, економіки і будівництва» в особі отця І.Луцького.

 

Інститут перебирається на інше місце. У 2005 році директор ВАТ «Промприлад» Павло Дикий (член Івано-Франківського міськвиконкому, бо друг З.Шкутяка) розпродує території і недобудовані цехи заводу на вул. Коновальця, 35. Іван Луцький викуповує у міської ради, (під керівництвом З.Шкутяка), близько 1,3 га землі (130 соток) за 362 тис. грн., тобто по 2780 грн. (555 доларів за сотку) і починає облаштовувати свій інститут на новій території. В 2005 році на території приватного інституту права, економіки і будівництва (зараз "Івано-Франківський університет права ім. Короля Данила Галицького"), за адресою Північний Бульвар, 5а розвалюють корпус №1 і розпочинають будівництво 6-під'їзного нібито «житлового комплексу для професорсько-викладацького складу» (згідно рішення виконкому), «смотрящим» за будівництвом батько призначає свого сина Андрія Луцького. Що малювала, а що збудувала сім’я Луцьких?

 

Малювали звичайні житлові будинки, де будь-хто міг купити квартиру у агентстві нерухомості «Благо» по вул. Коновальця, 35 в інституті Луцьких. А збудували? Будівництво проводилося в два етапи. Згідно первісного плану забудови, на місці двох старих будинків мали бути збудовані два нові багатоповерхові будинки: з одного боку попри паркан 13 школи - 9 поверховий будинок (І черга), а з другого боку попри п’ятиповерхові будинки за адресою Північний Бульвар №1; №3; №5 – 6-ти поверховий будинок (ІІ черга) з підземними гаражами та дитячими майданчиками.

 

Перша черга була збудована в 10 поверхів. Потім була збудована друга черга, також в 10 поверхів, але даліі у цьому будинку чомусь розібрали дах і збудували 11-й напівповерх. Збільшення поверховості призвело до затемнення нижніх поверхів сусідніх 5-ти поверхових житлових будинків №1, №3, №5 (з приводу чого в попередні роки мешканцями цих будинків було надіслано багато скарг). Раптом приватний університет, будучи орендарем землі та забудовником (для цього Луцькими була створена Будівельна Компанія «ЕСПО»), передумав зносити старий будинок (корпус №2).

 

Залишив цей корпус між новобудовами, виділив землю під цим будинком, провів реконструкцію, добудувавши ще один поверх, та прибудував до будинку сходову клітку (тим самим збільшивши площу старої будівлі). Такими незаконними, нахабними, шахрайськими діями сім’ї Луцьких, мешканців новозбудованого будинку №5б було позбавлено права на двір, а точніше на користування частиною подвір'я (територія під старим будинком), унеможливлено побудову дитячих майданчиків в дворі житлових будинків №1, №3, №5.

 

З метою отримати додаткові надприбутки, пішохідну зону та прилеглу територію між школою та новозбудованим будинком, територію всередині двора, яка належить всім мешканцям новобудови, було поділено та розмальовано під місця для паркування авто з установкою паркувальних замків, плануючи продавати їх по 10 тис. гривень за місце.

 

Земельну ділянку, яка належала університету, забудовник поділив між будинками №5а та №5б на підставі згоди двох сторін (насправді представляючи інтереси як першої, так і другої сторони), і дбаючи про свої в інтереси в будинку №5а (старий корпус) в дворі новобудови.

 

Крім цієї земельної ділянки, що прилягає до 13 школи, забудовник БК «ЕСПО» на протилежному боці будівельного майданчика, самовільно захопив і обгородив парканом (як свою!) територію біля трансформаторної підстанції.

 

При цьому, вказану землю приєднав не до новозбудованого житлового будинку №5б, на прилеглій території якого не знайшлося місця для влаштування нормального, повноцінного за розміром (для 11 поверхового будинку) дитячого майданчика, а до своєї прилеглої території старого будинку №5а. Вважаємо не законними «перепогодження» та зміни проекту забудови, що були внесені за період 2007-2011 років. Також є незаконними дозволи на будівництво нового будинку Північний Бульвар, 5б в недозволеній близькості до старого будинку Північний Бульвар, 5а, який повинен був бути знесений. Ми думали по допомогу звертатись до ВО «Свобода».

 

Тепер дізнавшись, що «Свобода» зробила членами виконкому міської ради Олега Гаркота, рідного брата головного архітектора Ігоря Гаркота, і Андрія Луцького, нашого забудовника, сина священника, ректора приватного інституту, Івана Луцького... ми зрозуміли, що нічого нам «Свобода» не поможе. Тим більше вони самі залежні, бо орендують у Луцьких на Північному Бульварі, 5б кімнати під обласний офіс ВО «Свобода». Отож, одинадцятиповерхові будинки виросли і поступово заселяються людьми, приміщення підвалів і перших поверхів Луцькі продали комерційним структурам, старий корпус дитсадка лишився людям посеред двора, і зносити його вони відмовляються. Будівельники, наняті Луцькими, міжбудинковий проїзд вантажівками розбили, Луцькі квартири продали, мільйон в свої кишені поставили, а відновлювати асфальтне покриття не збираються, навіть робити майданчик для сміття не хочуть. Що робити, хто може відновити законність і справедливість? Хіба що звертатися у Київ до Януковича?

 

Мешканці будинку Північний Бульвар, 5б.

 

P.S. Ми вирішили написати в редакцію ФІРТКИ, після вашої публікації про будівництво десятиповерхового будинку на вул. Північний Бульвар, 12.

 

Довідка. Сім’я Луцьких. Живуть в Угорниках. Сімейний бізнес – освіта і будівництво. Всі четверо, батько і троє дітей, академіки УАН.

 

Луцький Іван Михайлович. Ректор Івано-Франківського університету права ім. Короля Данила Галицького (з 2002 р.), академік УАН, кандидат юридичних наук (з 2005 р.), професор, Митрофорний протопресвітер.

 

 

Цікава тема його дисертації: Справедливість як філософсько-правова засада українського державотворення : дис. канд. юрид. наук: 12.00.12 / Національна академія внутрішніх справ України. - К., 2005.

 

Луцький Андрій Іванович. Перший проректор університету права ім. Короля Данила Галицького, кандидат юридичних наук (з 2010 р.), доцент.

 

 

Тема дисертації: Використання спеціальних психологічних знань при розгляді кримінальних справ у суді. Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор член-кореспондент АПН України, дійсний член НАПрН України Костицький Михайло Васильович, Київський національний університет внутрішніх справ, професор кафедри філософії права та юридичної логіки. Робота виконана у Київському національному університеті внутрішніх справ. Захист відбувся 15 квітня 2010 у Київському національному університету внутрішніх справ. Як писала газета «Репортер», він потрапив у Івано-Франківський міськвиконком за квотою «Свободи», бо за неофіційними даними, був їхнім спонсором на виборах. В Угорниках будує на землі Юрія Солов’я, тож саме за його кандидатуру і агітував у селі.

 

Луцький Мирослав Іванович – вченого ступеня немає, проте доцент кафедри екологічного, трудового та адміністративного права Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького.

 

Луцька Наталія Іванівна - старший викладач кафедри економічної теорії Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького Дивись Склад Української академії наук http://www.uan.ua/?page=members&cont=%D7%EB%E5%ED%E8%20%E0%EA%E0%E4%E5%EC%B3%BF

 

Додаток. Копія заяви голови ОСББ «Бульвар-ІФ» Л.Бургай Північний Бульвар, 7а, яку вона направила ще в травні 2011 року міському голові В.Анушкевичусу, начальнику відділу по роботі з ОСББ і приватними жеками УЖКГ О.Капустяку, та депутату С.Стефанко.

 


Кількість переглядів - 47943
31.07.2011 15:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (68)
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 4 | Наступна> | В кінець>>
християнин | 03.06.2013 22:07бог то накаже а за законом відповідати треба Совість | 29.12.2011 10:44Добрий день писаки. Перед тим, щоб лити бруд на когось - не забудьте поглянути на себе. Вітаю з новим роком. З повагою СБУ. До зустрічі :) мешканець 5Б | 21.09.2011 09:43В "житловому комплексі для професорсько-викладацького складу Івано-Франківського Університету права ім. Короля Д.Галицького", що на Північному бульварі ім. О.Пушкіна, 5-Б, відключили ліфт та воду. Це нова спроба переданий будинок БК"Еспо без згоди мешканців на баланс "ЖЕО-Житло-сервіс", відбити бажання мешканцям створити ОСББ. Мешканці будинку із за відсутності обслуговування ПП "ЖЕО-Житло-сервіс" відмовляються платити за ненаданні послуги, роблять спроби розірвати згоду Луцький - "ЖЕО-Житло-сервіс" та створити ОСББ цього будинку. Протистояння продовжується. Джміль | 24.08.2011 18:37З днем незалежності! Ярослав | 05.08.2011 16:55пси дійсно гавкають, що аж піна з пащі капає. Шановні дописувачі я стикнувся з проблемою і І.М.Луцький допоміг без "бабла" як дехто пише і допоможе впевнений кожному хто звернеться. Цю людину вже оцінили за добрі заслуги. А якщо в вас є питання то прийдіть і скажіть про це особисто, а невиписувати на блогах різну маячню до петра | 05.08.2011 16:40шанавний ви пишете "сатаніст" а чи знаєте суть цього слова. Що для вас зробила людина за такі слова на ъъ адресу. Ведіть дискусію на культурному рівні а не на мові бидла
курівчак | 05.08.2011 13:31до петра. не прізвисько, а прізвище. скоріш за все курва це ти. плюс в тебе бракує звивин в мозку. хоч друкувати навчися без помилок, пес безграмотний Петро | 05.08.2011 10:06курівчак - гарне прізвисько для прихильників луцького-сатаніста.
так а сама мабуть курва як і його пастир.
курівчак | 05.08.2011 09:37пси гавкають, а караван іде Місцевий | 04.08.2011 20:12Цітую:поважаю цю ЛЮДИНУ за його розум, за готовність допомогти ближньому, за відкритість у спілкуванні і зі студентами, і з їх батьками, і просто з людьми, які звертаються за допомогою. Добре.
Зараз люди звертаються за допомогою: Відремонтуйте дорогу, яку розбили вантажні машини під час будівництва Вашого багатоповерхового будинку. Подивимося! Чи він готовий допомогти ближньому? Чи може він готовий допомагати людям, які зможуть допомогти йому в чомусь іншому?
Іван | 04.08.2011 19:39Мені тут греко-католики погрожують Страшним судом. Краще б ви пішли й розповіли сатаністу Луцькому і його сатитанинському кліру про те що таке Страшний суд. Ви погляньте? що Луцький (там само як і його владики) понатягав на себе всілякі побрякушки, хрести, медельйони як бультерєр на псячих боях. І це не сатаніст???? Яке він має відношення до Ісуса Христа????? Уявіть собі Христа в таких побрякушках!!!!! Та це все продажність влади і корупція Церкви яку в Європі давно висміяли? але греко-католики цього не чули - вони мають отаких пастирів? які навіть не вірять в Бога. А тут ще декотрі користувачі їх покривають. СЛІПІ ПРОВІДНИКИ СЛІПИХ - це Ісус Христос сказав про Луцького й його банду в УГКЦ. Ви же товаришу сатаніста йдете з ними в пекло. Там вам нацеплять також пару побрякалець. Але буде дуже харко. Купіть собі кондиціонер.... Луцький вам не поможе. ***** | 04.08.2011 19:16Знаєте, я думаю, що отець Іван не має часу читати подібну "творчість",а тим більше вступати у дискусію, у нього є набагато важливіші справи. А ваше припущення сприймаю як комплімент, бо поважаю цю ЛЮДИНУ за його розум, за готовність допомогти ближньому, за відкритість у спілкуванні і зі студентами, і з їх батьками, і просто з людьми, які звертаються за допомогою. А таких людей дуже багато. до **** | 04.08.2011 18:37 Ви думаєте, що пише одна людина , а я думаю, що ви і є той Луцький і саиі за себе пишете . А про продажність , то ви тут спец. Тільки даремно нас Богом лякаєте, вам Його треба більше боятися, бо людей ви обдурите , а Бога ще ніхто не обдурив. ***** | 04.08.2011 15:10Ось читаю всю цю писанину і аж гидко стає від ваших наклепів. Подібного змісту інформація викидається щороку перед 1 вересня. Висновки напрошуються самі собою. Який же це «вуз» так сильно переживає за своє існування, що таким брудом поливає конкурента???????? Та і відгуки ваші одною рукою писані, як би різносторонньо і від якого імені вони не подавалися - стиль написання їх один. Соромно за тих продажних писак, які займаються заказною писаниною. до студентки | 04.08.2011 14:39про що ти пишеш люди закінчували і в 2003 з дипл. спец. держзразка до івана | 04.08.2011 14:36за такі брехливі слова прийдеться відповідати на Божому суді Іван | 04.08.2011 13:14луцький щоб ви знали походить з родини яка видавала вояків УПА нкведистам, а перед тим польським жовнєжам. А луцький був ще малий... лишили в живих... тепер ясно що де - серед провокаторів - тягнисраківців... Студентка | 04.08.2011 10:43Інститут Луцького тривалий час з 1997 року існував лише на папері, потім розмістився у дитячому садку 2000-2001 року. Тоді у них не було ЛІЦЕНЗІЇ на підготовку і випуск спеціалістів з вищою освітою, "вища освіта-диплом спеціаліста). Вони видавали ДИПЛОМИ коледжу-технікуму (рівень бакалавра). Ліцензія з’явилась приблизно тоді, коли І.Луцький став депутатом обласної ради, десь 2006-2007 роках. А до 2001 року І.Луцький працював у Західноукраїнському економіко-правничому університеті у Ярослава Грити. Юра | 03.08.2011 18:37ВО «Свобода» чийого сина Ви берете в команду, вводите в Івано-Франківський виконком? Ви хочете, щоб Вас Андрій Луцький помаленьку, непомітно всіх здав, хоче в тюрму, чи будете співпрацювати з ФСБ России? Подумайте, подивіться. - Андрій Луцький, не публічний, - пише газета Репортер. А чому? Все робить скрито, спідтишка, і Свободі помагає, і Солов'ю, і Анушкевичусу, і Шлемку. Головне щоб він був усюди свій, головне, щоб він був в тіні, щоб його ніхто не бачив. Дурні, вам такий стиль нічого не нагадує? Василь | 03.08.2011 18:33Дурні, обдивіться навколо. Кого виберете у список третім номером в обласну раду, Івана Луцького? Ну і що, результат, - ЗРАДА, зрадив він Вас, а чого хотіли? Що ви йому зробите? А нічого, попробуйте чіпнути, побачите хто його «кришує», хто дав стартовий капітал. Зрозумійте, відкрити з нуля інститут, дістати ліцензії, і безнаказано десять років зашибати там бабки, не так просто... Це тобі не кафе чи аптеку відкрити…. Подумайте. Ну з комуністом Д.Шлемком ясно, чому він його в список записав, бо сам там же, на тих самих працює. А Юля Тимошенко, чому ти така дурна, тепер будеш сидіти в тюрмі, а старий комуняка Я.Федорчук з Д.Шлемком буде носити передачі?
<<На початок | <Попередня | Сторінка 1 із 4 | Наступна> | В кінець>>

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло