Тіла двох сестер з Івано-Франківська рятувальники розшукували у Дністрі три доби

На справжнє жахіття перетворився суботній вечір для однієї івано-франківської родини: під час відпочинку на березі Дністра поблизу села Козина Тисменицького району пішли купатися та не повернулися дві сестри.

 

Береги Дністра на цій ділянці - популярне місце відпочинку не лише для місцевих мешканців. На вихідні сюди з’їжджаються відпочивальники навіть з обласного центру.

 

Компанія молодих людей з Івано-Франківська приємно провела половину суботнього дня на свіжому повітрі і вже збиралась повертатися додому, коли двом молодим жінкам наостанку забаглося скупатися. Але незвичайно довга відсутність сестер стривожила їхніх друзів, які одразу ж забили на сполох, обнишпоривши усе довкола.

 

Коли пошуки виявилися марними, вони звернулися за допомогою до рятувальників. До Козини негайно виїхали працівники Івано-Франківського річкового координаційного аварійно-рятувального центру. Вони обстежили Дністер у місці трагедії та далеко униз за течією, проте тіл не знайшли.

 

„Більшість нещасних випадків стається через людську необережність, незнання правил поведінки на воді, - каже в.о. заступника начальника РКАРЦ м.Івано-Франківська Тарас Голійчук. – Ця загибель – не виняток. Дві дівчини не вміли плавати, але зайшли на велику глибину. Течія тут сильна, їх потягнула за собою. Свідків не було, але, швидше за все, одна почала топитись, інша намагалась надати допомогу, так двоє і втонули”.

 

Крутий норов Дністра на цій ділянці добре відомий місцевим мешканцям. Тут, кажуть вони, пішло за водою не одне людське життя.

 

А тіла сестер водолази знайшли через три доби: однієї - за 15, другої – аж за 30 кілометрів від місця трагедії. До речі, з початку року на Прикарпатті потонуло уже 35 осіб, з них – шестеро дітей.


Кількість переглядів - 3546
27.07.2011 13:21
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Киану Ривз один из лучших актеров последнего времени - http://www.kinospace.ru/person/10174