Обама виступив з екстреною заявою до нації через загрозу дефолту. Долар впаде?

 
 
 

Президент Барак Обама і спікер палати представників конгресу США Джон Бейнер виступили в понеділок, 25 липня, у вечірньому національному телеефірі зі зверненням до нації через загрозу дефолта, що може оголосити американський уряд у зв'язку з неможливістю виплати по своїх боргових зобов'язаннях.

 

Обидві сторони - Обама і Бейнер виступали окремо - транслювалися у вечірньому ефірі всіх основних телеканалів США, порушивши традиційну програмну сітку.

 

«Якщо ми оголосимо дефолт, те в нас не буде досить грошей, щоб заплатити по всіх наших рахунках - включаючи витрати на виплату пенсій по старості і інвалідності, а також на виплату зобов'язань по урядових контрактах, які укладені з тисячами компаній», - сказав Обама.

 

«Уперше в історії США наш кредитний рейтинг ААА може бути знижений, що змусить інвесторів засумніватися, чи можна довіряти зобов'язанням, які бере на себе американський уряд. Процентні ставки підстрибнуть нагору, ставши для американців фактично новим податком. Ми ризикуємо спровокувати глибоку економічну кризу...», - відзначив президент США.

 

«У конгресу залишився тиждень для прийняття необхідних рішень», - підсумував Обама.

 

Через п'ять хвилин після виступу президента в національному телеефірі з'явився вже спікер конгресу Джон Бейнер.

 

Він поклав відповідальність за те, що відбувається з економікою на Обаму. «Якщо президент хоче одержати від конгресу дозвіл про підняття планки держборгу без погоджування зі скороченням витрат держбюджету, то він його не одержить», - завірив спікер палати представників.

 

Раніше міністр фінансів США Тім Гайтнер говорив, що вже 2 серпня США оголосять дефолт через те, що республіканці не хочуть збільшувати стелю держборгу. У результаті виникла в економіці ситуація може привести до повторення депресії 1930-х років і найбільшій кризі в масштабах усього світу, повідомляє Братство.

 

Республіканці наполягають, що підвищувати стелю держборгу було б безвідповідальним з обліком того, що Білий дім не хоче скорочувати держпрограми, виділення засобів на які збільшує дефіцит бюджету.

 

 

 


Кількість переглядів - 5787
26.07.2011 16:28
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Спокій | 26.07.2011 18:59Полякають піпл з екранів кілька днів, домовляться, і далі будуть кашу
ная.увать, викачуючи всі соки з решти світу.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги