Франківських лікарів навчали закону про корупцію

22 липня в Івано-Франківській Центральній  міській клінічній лікарні відбулася  нарада за участю головних  лікарів усіх медичних закладів  міста. Основне питання наради – обговорення основних положень Законів України «Про засади запобігання та протидії корупції України” та „Про внесення змін у деякі законодавчі акти щодо відповідальності за корупційні правопорушення”, які вступили в дію 1 липня цього року.

 

За  словами юрисконсульта ЦМКЛ Іванни Михайлишин, згідно  прийнятих законодавчих актів розширено коло суб’єктів відповідальності за корупційні дії. Якщо раніше відповідальними у сфері дії цього закону були  особи уповноважені на виконання функцій держави або органів місцевого самоврядування, то тепер дію закону розширено від Президента України до посадових осіб, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, юридичних чи фізичних осіб. Корупціонером може бути визнана будь-яка особа, що здійснює владні, організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські повноваження на власну користь.

 

Відповідно  до вказівок як міської ради Івано-Франківська, так і Управління охорони здоров’я, була проведена роз’яснювальна робота по усіх медичних закладах міста. Юристи ознайомили медичний персонал з новими законодавчими актами, відповіли на запитання медпрацівників.

Ознайомлювальні  семінари проходили з 13 по 22 липня  включно.

 

„Такі наради дуже потрібні, адже необхідно, щоб люди діяли в рамках чинного  законодавства”, – розповідає заступник головного лікаря Центральної міської клінічної лікарні Емма Гошовська.

 

„Кожна людина повинна знати закон, уміти захистити себе. Лікар повинен знати не тільки свої безпосередні обов’язки, але і законодавчі акти. Не лише пацієнт повинен розуміти свої права і обов’язки лікаря, але і кожен медичний працівник має бути ознайомлений із змінами у законодавстві. Тому такі бесіди є дуже важливими і їх необхідно проводити”, – сказала вона.


Кількість переглядів - 2977
26.07.2011 14:40
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги