Метс Ярхамар на семінарі у Франківську: Найбільшу проблему створює транспорт та його неправильне паркування

 

 

У вівторок, 6 жовтня, у громадському ресторані Urban Space 100 презентували результати дводенного семінару «Smart living challenge».

 

 

Проводять його у Франківську за підтримки посольства Швеції в Україні та міжнародної благодійної організації «Green Dossier» з Києва, передає Фіртка з посиланням на Репортер.

 

Шведські урбаністи Метс Ярнхамар та Мартін Янсон разом з місцевими експертами навчали іванофранківців модернізувати та покращувати місто.

 

Чотири команди-учасники поділились ідеями удосконалення обраних локацій: території біля обласної ради, проблемного трикутника дороги на вулиці Грушевського, площі біля Ринку та драмтеатру.

 

Зокрема, на вулиці Грушевського, де часто незаконно паркуються, учасники придумали створити «гламурну яму». Заглиблена зона з клумбами стане перешкодою для паркування і водночас прикрасить центральну частину міста. Також запропонували встановити інтерактивну панель з інформацією про місто та Івана Франка коло драматичного театру. А сьогодні, наприклад, пам’ятнику Франка «зав’язали» шарфик, щоб зробити його образ яскравішим. Усі проекти можуть претендувати на грант.

 

«У вашому місті, хоч воно і невелике, є дуже багато всього: сквери, парки, різні активності. За ці дні я помітив, що найбільшу проблему створює транспорт та його неправильне паркування, – каже шведський урбаніст Метс Ярхамар. – Також прикро, що місто не пристосоване до велосипедів, тому бажаю вам подальшого розвитку».


Кількість переглядів - 929
07.10.2015 07:02
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (1)
Oleg Olson | 07.10.2015 13:19блін якийсь чудік тут словесно попоносив і все місто має робити
як він скаже чи що? ідіоти. ями копати.. нормальний урбаніст
сказав би викопати перед білою хатою підземний паркінг. для
роверів місто не пристосована. а нічого що тут пів року сніг, а
пів решти пів року дощі падуть і сам клімат не роверний? але цим
грантоїдам все одно кого цитувати лиши би бабки текли

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Аномальна правда
Душа і тіло