Преса про наречених у Фейсбуці, мільйони на школярів, бал популістів та конкурс маршруток

 

 

Огляд прикарпатської преси за період 24 вересня - 1 жовтня 2015 року.

 

Галичина

Мільйони пролетіли мимо. Або що в учнівські портфелики спромоглися цього року покласти прикарпатські виробники. Цьогорічне збирання дитини до школи, за підрахунками "Галичини", обійшлось батькам у 2,5 - 3,3 тис. грн. Деталі сторінка 18 видання.

 

Володар світової "Бронзи". В інтерв'ю для газети "Галичина" учень 11-А класу Івано-Франківської ЗОШ № 25 Роман Букатюк, якйи став бронзовим призером Міжнародної олімпіади з географії у Бразилії , розповів про те, що стало для нього сюрпризом на цьому змаганні, поділився своєю методикою  підготовки, а також зізнався, кому завдячує своїми успіхами. Сторінка 17.

 

Спаський кут. Бойківські села мають гірський статус, але люди обділені елементарною увагою держави. Деталі - сторінка 19.

 

 

Західний кур'єр

Біле і чорне. Стосунки іванофранківців з іноземцями сповнені двозначностей. Кожного місяця понад 15 інтернаціональних пар ступають на весільний рушничок в Івано-Франківську. Про оосбливості міжнаціональних шлюбів в Івано-Франківську на сторінці 16 ЗК.

 

"Говерла" існує лише на папері. Про проблеми місцевого клубу на сторінці 17 ЗК.

 

Чи будуть іванофраніквці економити електроенергію у зв'язку з подорожанням дізнавася ЗК. Сторінка 15.

 

Галицький кореспондент

Бал популістів. Популісти дуже небезпечні для суспільства. Вони обіцяють те, чого дуже сильно хочеться, але зробити неможливо, і вбивають у людей надію. Як вилікувати передвиборчий популізм - на сторінці 20 ГК.

 

Не ті, хто голосує, а ті, хто рахує. У ГК порівняльна характеристика складу виборчих комісій Прикарпаття 2010 та 2015 років. Сторінка 17.

 

Туалет типу "сортир". До редакції "ГК" звернувся мешканець Івано-Франківська зі скаргою про те, що на території колишнього базарчика на куті вулиць Корол яДанила - Південний Бульвар зберігся громадський туалет. Найбільше чоловіка обурює те, що цей об'єкт розміщений за 5-6 метрів від продуктових кіосків. Сторінка 18.

 

Репортер

Потоцькі відчиняють двері. Вперше за десятиліття франківський Палац Потоцьких відкрив браму перед людьми. На території панувало мистецтво — акція «Операція на серці міста». Які її результати і що чекає на Палац в майбутньому - у топ-темі номера. Сторінка 7.

 

Маршрутки оголосили конкурс. У Франківську замість сорока семи буде двадцять три маршрути громадського транспорту. У жовтні новий конкурс. У великому переділі маршруток розбиралися журналісти "Репортера".

 

 

Вийти заміж у Фейсбуці. Смілива франківчанка написала у Фейсбуці, що хоче заміж, шукає чоловіка і попросила це поширити. Інтернет неначе вибухнув. Як вийти заміж у фейсбуці - сторінка 22.


Кількість переглядів - 2024
01.10.2015 10:08
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги