Преса про смерть Нечая, "легкі позики" і ФК "Прикарпаття"

Огляд івано-франківської преси за тиждень з 15 по 21 липня 2011 року.

 

Галицький Кореспондент

У вбивстві 81-річного карпатського ворожбита Михайла Нечая звинувачують 32-річного мешканця Львова, хворого на шизофренію. «Кривава п’ятниця: хто і чому убив мольфара?» на першій сторінці тижневика.

Галичина, яку свого часу небезпідставно величали «українським П’ємонтом», з якого на «велику» Україну поширювалися європейські цивілізаційні цінності, безнадійно втрачає авторитет в очах співвітчизників і вплив на політичні процеси. Про це на 4-5 сторінках під заловком «Що може Галичина?».

«Вступна кампанія пройде максимально прозоро і спокійно…». Таку заяву міністр освіти і науки Дмитро Табачник зробив за тиждень до початку подачі документів у виші. Але чому електронний вступ став проблемою? Відповідь на це питання шукайте на 8 сторінці в тексті «Експеримент на абітурієнтах».

На березі Бистриці поруч із поруйнованою повенями зоною відпочинку у місті Надвірній виріс фешенебельний палац скоробагатьків. Про це в матеріалі «Палац біля ріки» на 19 сторінці.

 

Репортер

«Легкі позики» - чим загрожують позичальникам «прості» кредити без застави, довідки про доходи та з мінімальними відсотками читайте в першосторінковому матеріалі газети.

Людиною тижня за версією «Репортера» став Назар Ковалів. «Івано-франківський спортсмен-богатир у Вигоді Долинського району потягнув 45-тонний «Карпатський трамвай» разом  з пасажирами» - йдеться на 3 сторінці.

Далеко не всі керівники комунальних підприємств пройшли погодження на депутатських комісіях. Детальніше в матеріалі «Іспит на виживання» на 4 сторінці.

Чи справді у селянина можна забрати город? Відповідь на це питання шукайте на 5 сторінці під заголовком «Земле ти моя, безхазяйна».

Родина Бойчуків із Космача започаткувала новий метод у народній медицині. «Вівці можуть лікувати» - на 18 сторінці газети.

 

Західний Кур’єр

Івано-франківський футбольний клуб «Прикарпаття» не поспішають віддавати новим власникам. Про це першосторінковий текст «Гра без м’яча».

Одна пальчикова батарейка, яку необережно викинули на смітник, забруднює важкими металами майже 20 квадратних метрів землі. «Небезпечна економія» - на 3 сторінці газети.

Притулок для неповнолітніх служби у справах дітей Івано-Франківської обласної державної адміністрації – це єдиний такого роду заклад в області. Тут, на вулиці Набережній, кожного року майже 250 дітей отримують не тільки їжу та затишний прилисток, але й таку необхідну для підлітків ласку та розуміння. «Діти без дитинства» - на 15 сторінці тижневика.


Кількість переглядів - 10202
21.07.2011 15:20
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги