Преса про поліцію в Івано-Франківську, за які гроші агітують партії, ностальгію за "посьолком" та мандри прикарпатців

 

 

Огляд преси за період 3 - 10 вересня 2015 року.

 

Західний кур'єр

Сюжети і бюджети. Розпочалася агітаційна кампанія напередодні міцевих виборів. "ЗК" дізнавався, як і за чиї кошти політичні партії готуються до місцевих виборів. Сторінка 5 видання.

 

Яким ви бачите майбутнього мера нашого міста? ЗК провів опитування серед франківців щодо того, яким має бути новий мер Івано-Франківська. Серед критеріїв - простий, чесний, сім'янин, газда.

 

Люди у чорному... В Івано-Франківську триває набір у нову патрульну поліцію. І він уже б'є усі рекорди. Які саме - на сторінці 6 "ЗК".

 

 

Вікна

Вибори 2010 року: старт стратегічних проектів і «нелегітимний» Насалик. Вибори 2010 року важко вважати кількамісячним процесом. Адже увесь рік був багато у чому визначальним для Калуша: екологічний референдум, який у наступні роки зробив Калуш майданчиком для піару й відмивання бюджетних коштів; початок проекту безкоштовної медицини, який об’єднав місто і район, і зародки ідеї із впровадження адміністративно-територіальної реформи, яка у подальшому звела «на пси» добрі стосунки міської і районної влад. Для впровадження ідеї адмінреформи міському голові Ігореві Насалику потрібне було не тільки місто, але й район і навіть область. Упродовж 2010 року і навіть у попередні роки Ігор Насалик перебував у політичному пошуку. Як вибори 2010 року пройшли під «зіркою Насалика» й навіть помирили затятих опонентів — згадували «Вікна».

 

Ностальгія за «посьолком». 25 років тому у Калуші перестала існувати одна із основних на той час частин міста — вулиця 40-річчя Жовтня. До цього вулиця під такою назвою з’єднувала центральну частину міста, а саме площу Героїв і теперішній майдан Шептицького із «посьолком», де жила більшість населення Калуша. Зараз мало хто із молодого покоління знає чи пам’ятає, що у місті була і така сторінка історії.

 

Близько тисячі калушан не можуть отримати субсидію. Калушани активно звертаються за субсидією. А в Управлінні праці та соцзахисту населення Калуської міської ради прогнозують, що у вересні жовтні заявників може ще побільшати. Водночас, не всі мешканці міста, які звернулися з відповідними документами, субсидію вже отримують. Близько тисячі справ "зависли" — через неузгодженість у документах.

 

Галицький кореспондент

Гальмівний шлях. У сім'ї Лейбюк з Яремчанщини тапилось лихо. Їхню старшу дочку, 13-річну дочку Мар'янку, збив автомобіль, коли воан їхала велосипедом у магазин. Машина протягнула дівчинку 30 метрів. Вже понад дв ароки дівчинка живе по лікарнях, а суду по цьому ДТП немає і досі.

 

У гості до айсбергів. Тут холодно, безлюдно і красиво. Країна льоду. Ісландія кличе відчайдушних сміливців, які готові до рандеву із суворою природою франіквські фотографи поділилися враженями від вдівідин цієї загадкової країни. Сторінка 16 "ГК".

 

Політичні перелази. Яремчанщина крізь призму виборів 2006-го, 2008-го та 2010-го років. "ГК" про партії, що міняються, але люди залишаються. Стоірнка 18 видання.

 

Репортер

Волонтерський тил Долини. Кожного дня з шостої вечора вони збираються у колишньому кінотеатрі. Плетуть, шиють, сушать, збирають передачі на схід. Читайте в газеті.

 

А там, кажуть, краса неймовірна і трохи смороду… Поїхали, подивилися. Краса є, смороду нема. Канали, гондоли, романтика та моторошні історії. У Репортері — Венеція.

 

Діброва. В’язниця на околиці. Історія станиславівської тюрми просто насичена подіями, які легко потягнуть на пригодницький роман. Високі мури пильно охороняли свої секрети, але з часом усе стає явним. Ну, майже все.


Кількість переглядів - 1946
10.09.2015 10:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги