Зібрання представників громади міста Івано-Франківська: Олександр Шевченко. Альтернативи немає! (фото+відео)

 

/data/blog/86288/f67e82031d834b7cda28a6106f4c888e.jpg

 

9 вересня, іванофранківці  мали можливість зустрітись з кандидатом на міського голову Івано-Франківська Олександром Шевченком.

 

Представники громади міста одностайно підтримали звернення до Олександра Шевченка та висунули його кандидатом в мери Івано-Франківська.

 

Текст звернення від імені представників громади міста зачитала громадська діячка, юрист Уляна Василик:

 

"Шановний пане Олександре!

Громада Івано-Франківська уважно слідкує за перебігом виборчої компанії. Нам не байдуже, хто очолить місто після виборів до місцевих рад.

Ми не сліпі, як думають деякі посадовці, які за роки урядування зрослися зі своїми кріслами і, певно, переконані, що то їхні спадкові трони, а вони «божі помазанці».

Ні, шановні, ви лише слуги громади. Ми багато знаємо і бачимо, що за фасадом з красивих слів, за псевдо-патріотичними декораціями, що панує нині у міській владі, ховається розростання міської руїни, де людям все важче й важче жити, а вільно почуває себе лише багатоголова нахабна гідра корупції.

Ми вже не ті наївні «пострадянські обивателі», яким десятки років дурили голови політичні пройдисвіти. Ми маємо досвід, на жаль гіркий, коли ті, кому ми виявляли довіру, паразитували на міській громаді, наживались на відкатах і хабарах та сміялись над нами. Та й нині нащадки тих скоробогатьків, що вийшли з чиновників в мільйонери, намагаються закріпити свою «сімейну» владу на наших шиях.

Ми кажемо їм: не вийде!

Нам потрібні не вишивані балакуни-діджеї і не мальовані псевдопатріоти, не бракороби, що кричать «Зробили!», а відповідальні менеджери, управлінці, що мають досвід господарської роботи та дієві, злагоджені і перевірені у справі команди. Нам потрібні люди з репутацією, під вагоме слово яких місто отримає інвестиції для розвитку і створення робочих місць.

Тому ми, представники громади міста, висуваємо нашим громадським кандидатом у міські голови Івано-Франківська знаного всіма Олександра Шевченка!

Громада міста вже двічі виявляла йому довіру і він нас не підвів. Кожний може побачити якісну роботу на Набережній, всі знають про його боротьбу з гідрою корупції, яка прописалася в лівому крилі адмінбудинку на вулиці Грушевського, 21, всі знають про менеджерський хист Олександра Шевченка втілений в «Буковелі», де не соромно приймати навіть президентів.

Громада міста дає Вам, пане Олександре, наказ: сміливо йдіть на вибори, перемагайте, очолюйте місто і негайно проводьте реформи. Гоніть з міста щурів-хабарників, очищуйте місто від паразитів, створюйте європейське життя у місті, яке варто того, щоби за нього боротись.

А ми Вас підтримаємо! Заради майбутнього безпечного та комфортного вільного міста вільних людей!

СЛАВА УКРАЇНІ!"

 

Свою підтримку Олександру Шевченку висловили: Тарас Бугаєнко, Віталій Мерінов, Тетяна Терсенова-Заводовська, Роман Бончук, Олег Головенський, Ігор Фріс, Уляна Василик, інформує Фіртка.

 

/data/blog/86288/aaa0cccc63974abcf72016ef8d96ec5a.jpg

 

/data/blog/86288/cb14babd3764150a567a9d22b3192771.jpg

 

«До війни я був простим батьком, простим підприємцем, але почався Майдан і я просто не міг стояти осторонь. Потім та московська сволота поперла на нас і я знову ж таки не міг стояти осторонь і добровольцем пішов на війну. Вважаю, зробив там все, що міг, повернувся живим. І повернувшись сюди, я побачив, що ті ідеали, за які ми змагались не те що не впроваджуються, а й взагалі паплюжаться в деяких моментах. Тому я почав аналізувати політичну ситуацію в Івано-Франківську і звернув свій погляд на політичне об’єднання «УКРОП» і саме на Олександра Леонідовича. Саме він, на даному етапі, на мою думку є тією людиною, яка показала себе як ефективний управлінець, управляючи таким комплексом, як «Буковель». І він має хорошу, сильну, ту команду, яка знає, що робити і не боїться робити», - відзначив Тарас Бугаєнко.

 

/data/blog/86288/46718ca5fddfd2b6f1b9e2442c3e609d.jpg

 

 

Юрист Ігор Фріс зауважив, що з Олександром Шевченком вони друзі, адже знаються давно та дружать сім’ями.

 

«Тут вже багато людей говорили про його благодійність, віру в Бога, допомогу армії, волонтерські управлінські якості. Це всі знають. Для мене було відкриттям за останній місяць сила переконання, якою він (Олександр Шевченко – ред. ) наділений. По собі я це оцінив напевне місяців вісім тому, коли абсолютно не маючи на меті жодних амбіцій йти в політику, бо нотаріуси вони такі, які люблять тишу, бо гроші та нерухомість люблять тишу, дуже наполегливо було сказано, що варто брати вила в руки, ну не так як Ляшко, а трохи по-іншому, і вимітати те, що залишилось, ті «Авгієві стайні», які залишились на сьогоднішній день в місті», - зазначив Ігор Фріс.

 

/data/blog/86288/ae37055a9a1757e455e63025717a309d.jpg

 

 

Боєць АТО , громадський діяч Віталій Мерінов зауважив, що з Олександром Шевченком знайомий вже п’ять років і з твердістю може сказати, що він не тільки людина слова, а людина конкретної дії.

 

«На даний момент я очолюю «Центр військової підготовки та інформації» Олександра Шевченка і кожного тижня до нас звертаються за допомогою для учасників АТО і ми закуповуємо для них військову амуніцію. Розпочалась ця робота близько року тому. – каже Мерінов. – Завдячуючи таким людям, як Олександр Шевченко та багатьом іншим волонтерам був стриманий тиск російського агресора».

 

/data/blog/86288/8da298a9791d06fd99cec85c63faadd5.jpg

 /data/blog/86288/23d190510415cb0a7c5cbf5f59c81e23.jpg

 

 

Крім того, Віталій Мерінов відзначив підтримку Шевченка івано-франкіських спортсменів, які завдяки цьому мають можливість їздити на чемпіонати Європи та світу.

 

Художник Роман Бончук зауважив, що місто Івано-Франківськ потребує нового життя, нового подиху.

 

«Ми всі вже втомились від повсякденних проблем. В будь-яких сферах, від побутових до культурних всюди є прогалини, які з кожним днем все глибше і глибше набуває невиправданого резонансного масштабу. Зараз є у нас шанс змінити це. Змінити своєю силою, ентузіазмом, надією, вірою.- впевнений БончукВсе, що стосується міста, і дороги, і елементарні речі, ми всі бачимо щодня, як вони руйнуються, вони будуть змінюватись,можливо не зразу, а з часом, внаслідок того, що людям будуть давати можливість робити. Відповідно люди матимуть робочі місця, можливість розвиватись, а це що зараз відбувається є тотальна стара система, яка просто тисне на нас, і останні десять років ми нічого не можемо змінити. В мене є особисте переконання, що саме з сьогоднішнього дня ми всі відчуємо і зрозуміємо, що тільки від нас самих, від наших сил, від нашого усвідомлення почнуться зміни. І тільки з такою сильною командою, яка зараз присутня, я впевнений, це відбудеться».

 

/data/blog/86288/d8a3018dafbb0bb6fb6f4a53f8a17c19.jpg

 

 

Директор Інституту розвитку міста «Новий Івано-Франківськ» Олег Головенський наголосив, що  майбутнім мером Івано-Франківська повинен бути саме Олександр Шевченко, іншої альтернативи немає.

 

«Чи хочемо ми, щоб далі продовжувались у місті ті корупційні схеми всім нам відомі? Коли обкладаються податками на сотні доларів підприємства. Коли за те, щоб дитина пішла в дитячий садок ми повинні йти десь кланятися і домовлятися? Коли повинні йти підприємці чи прості люди до чиновника і платити з невеликих зарплат хабарі за те, щоб отримати якусь довідку? Очевидно, що ні. Очевидно, що стан справ в місті треба змінювати кардинально. І виникає питання, а хто здатний взяти на себе відповідальність, хто має достатню волю, досвід, навики, для того, щоб зламати ту ситуацію, яку ми зараз маємо у місті? Я не бачу альтернативи Олександрові Шевченку», - відзначив Головенський.

 

/data/blog/86288/635cccef20064325ea8aa8ad10fe5b69.jpg

 

 

А юрист Уляна Василик зачитала звернення громади міста Івано-Франківська.

 

/data/blog/86288/128f3c305e53ddda3e60e58c0db42808.jpg

 

 

Кандидатуру Олександра Шевченка на пост міського голови Івано-Франківська присутні прийняли абсолютною більшістю. Олександр Леонідович подякував мешканцям міста за довіру.

 

/data/blog/86288/5b1c8ff7eee00163e04bf834bcae68d2.jpg

 

Опісля між присутніми мешканцями Івано-Франківська та кандидатом у мери Олександром Шевченком відбувся діалог. Містяни мали можливість задати важливі для них запитання кандидату у мери.

 

/data/blog/86288/974de618cb7f9a5c389aace113b0131b.jpg

 

/data/blog/86288/34a5d3e57c3856d75892eef20827dbbe.jpg

 

/data/blog/86288/07a09be3bf56c5a27183a2dcbc47c741.jpg

 

/data/blog/86288/d66eab17304865e111461ae3573d3841.jpg

 

Франківців цікавило те, яким бачить майбутнє Івано-Франківська Олександр Шевченко. Зокрема людей хвилювало питання  відмови від централізованого опалення, майбутнє медицини у місті, розвиток туризму, культури.

 

На думку Шевченка медицина повинна бути страховою, мовляв «досить дурити народ, що у нас безкоштовна медицина. Цього нема і ми всі це прекрасно знаємо. Важливим питанням є питання спекуляції цін на медикаменти в аптеках. Будемо домовлятись з аптеками, щоб ціни на ліки ставали нижчими. Не вдасться домовитись з конкретними аптеками – відриємо свої і не тимчасові, а постійні»

 

Також цікавились думкою Олександра Шевченка про субсидії, мовляв «людям, які зробили собі субсидії, насправді нарахували, що до прикладу за теплоенергію по субсидії вони платитимуть на 3 чи на 30 гривень менше. А куди ж діваються тоді ті гроші з держбюджету, які призначені на оплату пільговикам по субсидіях?». Олександр Шевченко відповів, що субсидії це спосіб розкрадання коштів з державного бюджету.

 

Після цього франків ці поцікавились ставленням Шевченка  до ЄРЦ, яке також обкрадає громаду Івано-Франківська, та забудовою міста.

 

«Я  не розумію, що таке ЄРЦ. А те, що я не розумію – я буду знищувати», - відповів Шевченко.

 

Щодо забудови міста, Олександр Леонідович відзначив, що необхідною буде інвентаризація будівельних майданчиків.

 

«Забудівельний хаос, який відбувається в Івано-Франківську, буде припинено, але не революційним шляхом. Не ті люди винні, які там купили житло, а ті, які це допустили. Ми будемо знаходити компроміс. Але більше ніхто не будуватиме там, де йому захочеться», - впевнений Шевченко.

 

Над усіма цими питаннями кандидат у мери Івано-Франківська Олександр Шевченко буде працювати разом із командою.

 

«Не можна сидіти на печі, їсти калачі і моя хата скраю. Треба працювати з командою. І команда Інституту розвитку міста «Новий Івано-Франківськ» знає, які напрямки розвитку міста необхідно розвивати в першу чергу», - впевнений Шевченко.

 

На завершення зустрічі додав, що пора викорінювати «совок» з Івано-Франківська.

 

«Жити «совком» я не збираюсь. За декілька років ми зробимо Івано-Франківськ справжнім європейським містом», - резюмував Шевченко.


10.09.2015 1794 3
Коментарі (3)

Nikita Koeka 2015.09.10, 13:02
в залі 80% совка сидить, взагалі неясно що за люди, і вони самі себе європейцями зроблять.!!! ну-ну.
Алёна Беляева 2015.09.10, 14:15
а де питання: "хто Вас спонсує, Олександр Леонідовичу??????.....
Андрій Гуменяк 2015.09.10, 16:43
Нікіта, це який мінус очей треба мати, щоб не роздивитися скільки молоді сидить в залі! Шевченко - кандидат, якого підтримує молодь тобто майбутнє нашого міста і держави!
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

247
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

397
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2270
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1684
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1976
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5586 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1082

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1094

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1610

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1090
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

840
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

703
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14514
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

492
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10361
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6028
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

586
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7354
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2636
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

480
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

589
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

422