До Івано-Франківська прибуде колона мотопробігу «БайКрай» на чолі з Вірастюком

19 липня до Івано-Франківська на площу біля облдержадміністрації прибуде колона мотопробігу Україною під назвою «БайКрай» та гаслом «Вирушив у путь – ввічливим будь». Учасників мотопробігу привітають представники міської влади Івано-Франківська. Після цього колона мотопробігу продовжить свій шлях Україною.

 

Учасниками  мотопробігу «БайкКрай» стали: Василь  Вірастюк – дворазовий володар титулу «Найсильніша людина планети», президент  Професіональної Ліги стронгменів  Україн, Ашот «Сальвадор» Арушанов – найвідоміший байкер України, засновник і організатор  байкерського злету «Тарасова гора», наодинці подолав відстань у 24 000 км за маршрутом Київ-Владивосток-Київ, Олег  Чернуха – майстер спорту з  вільної боротьби, переможець  студентської ліги США з американського футболу, борець сумо, Геннадій  Попенко – актор, шоумен, телеведучий, байкер-мандрівник, Юрій Voron   – автор і виконавець гімну богатирів України, засновник  проекту «Юрій Voron Project», шоумен, Олександр Корнійчук  – начальник Департаменту з питань транспорту та безпеки на автошляхах України при Головному Управлінні Української Служби Порятунку.

 

Ініціативна група спортсменів та представників  шоу-бізнесу організувала мотопробіг Україною під назвою «БайКрай» та гаслом «Вирушив у путь – ввічливим будь», метою якого стало - проїхати 25 обласними центрами України, аби привернути увагу автомобілістів і громадськості до проблем, що існують на дорогах, та закликати до взаємоповаги між автомобілістами і учасниками дорожнього руху, котрі пересуваються на двохколісному транспорті.

 

Ця  соціальна акція має велике значення для суспільства, адже згідно зі статистикою  кожні 16 хвилин в Україні відбувається ДТП, а кожні дві години гине людина. Відтак, кажуть організатори, згаданим мотопробігом вони, у першу чергу, хочуть наголосити на шанобливому ставленні учасників дорожнього руху один до одного та дотриманні правил дорожнього руху. Акцію підтримує Департамент ДАІ МВС України.

 

Щодня учасники мотопробігу долатимуть Україною сотні кілометрів, роблячи нетривалі зупинки в обласних центрах країни, де проводитимуть брифінги на центральних майданах  для оголошення мети мотопробігу. Учасниками мотопробігу є десятеро осіб – шестеро мотоциклістів та ще чотири особи, котрі пересуваються у двох машинах супроводу. На в’їзді у міста до колони можуть приєднатися інші мотоциклісти, котрі підтримують мету  мотопробігу.


Кількість переглядів - 3196
18.07.2011 12:10
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (0)

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло