Суд у справі будівництва на вул. Марійки Підгірянки: забудовник каже, що не збирався будувати, а проводив геологічні роботи

 

 

Сьогодні в Івано-Франківському міському судді продовжилося засідання у справі забудовника ПП “Санліт-Захід” проти мешканців будинків на вулиці Марійки Підгірянки, 25 та Відкрита.

 

На минулому судовому засіданні вияснилося, що позивач подав до суду на мешканців трьох будинків вулиць Марічки Підгірянки та Відкрита за перешкоджання ведення підприємницької діяльності, інформує Фіртка з посиланням на СтаніславськеТВ.

 

Сьогодні, у залі суду зібралися всі сторони конфлікту. Також, у якості 3-ї сторони був долучений до справи безпосередній власник території, а саме Івано-Франківська міська рада.

 

Ще на попередньому засіданні було з’ясовано, що земельна ділянка, на якій позивач збирається розпочати будівництво, має цікаво історію. Свого часу, Івано-Франківська міська рада передала її в оренду товариству з обмеженою відповідальністю “Рембудінвест”, яка у свою чергу передала територію у суборенду ПП “Санліт-Захід”.

 

Нині сторона позивача мала надати копію проекту землеустрою про надання земельної ділянки в оренду, а також копії технічної документації про надання земельної ділянки в суборенду.

 

За словами мешканців будинків, позивач надав тільки частину технічної документації.

 

У залі суду, постійно виникали запитання стосовно, оренди ділянки компанією “Рембудінвест”.

 

Зокрема, чи знав позичав, коли отримував земельну ділянку в суборенду від «Рембудінвест” про тимчасові споруди, які на ній розташовані, і власне через які почався конфлікт.

 

Позивач у відповідь наголошує, що вони отримали земельну ділянку в суборенду законно і будівлі, які там знаходяться перешкоджають початку будівництва.

 

При цьому вони не можуть точно відповісти коли саме були встановленні спірні приміщення. Але переконують, що вони були встановленні незаконно.

 

Так, мовляв, Івано-Франківська міська рада передаючи цю ділянку ПП “Санліт-Захід” у двосторонньому договорі зазначила, що спірна земельна ділянка є вільною від забудови.

 

Однак, відповідачі наголошують на пункт 37 договору суборенди, в якому зазначається, що згідно умов для здійснення будівництва, на земельній ділянці повинні бути знесені існуюючі тимчасові споруди. Тобто, по факту, попередні власники землі визнають, що на ній були встановленні тимчасові споруди, ще до укладенні договору із ПП “Санліт-Захід” (договір суборенди від 19 січня 2015 року).

 

У свою чергу, сторони конфлікту знову звернулися до подій у січні і лютому цього року, коли мешканці будинків на вулиці Маріки Підгірянки і Відкрита намагалися перешкодити початку будівництва багатоповерхівки.

 

Підприємці наголошують, що це проводились геологічні роботи щодо перевірки і підготовки грунтів, а не початок самого будівництва. Крім того, вони запевняють, що з деякими мешканцями вулиці Відкрика 25 є укладені договори і вони не проти початку будівництва. Конфлікт виникає між мешканцями будинку Маріки Підгірянки 25, які, нібито, не мають ніякого відношення до спірної земельної ділянки, а споруди установили без належних дозволів.

 

Після такий слів у присутніх мешканців будинку виникла хвиля обурення. Мовляв, вони би хотіли побачити особисто тих людей, які вели переговори із забудовником і нехай вони теж прийдуть до зали суду, якщо такі є.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

До суду у справі по будівництву на вул. Марійки Підгірянки залучили Івано-Франківську міську раду

В Івано-Франківську забудовник хоче залишити жителів без туалетів


04.09.2015 557 0
Коментарі (0)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1271
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2564
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2132
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2195
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6594 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2475 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

368

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1182

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1305

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1440
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

303
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

168
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

601
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

71
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26534
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

568
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10485 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

69
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

101
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

423
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

570
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

638