ТОП-7 фестивалів вересня в Україні

 

/data/blog/85806/0aaa79f5a6648162ff651e9447d530b2.jpg

 

Вересень – це ще не осінь. Для більшості це скоріше відлуння літа, період адаптації та пристосування до робочих буднів. Тому, щоб ця «адаптація» проходила легше, треба розбавити сірі дні крапелькою веселості.

 

Navizor, – ресурс, який допомагає прокладати маршрути якісними дорогами, рекомендує у вересні поїхати на якийсь із фестивалів, адже останнім часом у нашій країні їх відбувається достатньо.

 

Робота, скажете? Не проблема, адже більшість забав планується на вихідні дні.

 

Тож куди поїхати у вересні та який маршрут обрати? Читайте!

 

3 – 6 вересня – VI Міжнародний поетичний фестиваль

Де? Чернівці

Що цікавого? У першу чергу, фестиваль буде цікавий письменникам та любителям літератури. Він стане центральною подією поетичного туру Meridian Czernowitz-2015, що охопить міста Харків – Чернівці – Львів – Мец – Париж – Брюссель – Люксембург – Станс – Ленцбург – Цюрих – Франкфурт-на-Майні.  Учасниками фестивалю у Чернівцях стануть 35 поетів з 9 країн. Поетичні читання, презентації книжок, публічні виступи-дискусії, паради поетів-учасників фестивалю, театральні перформанси, музичні концерти, покази фільмів – усе це чекатиме на вас цими днями у Чернівцях!

Вартість квитків:вхід на всі заходи вільний.

Як доїхати?

З Івано-Франківська варто їхати через Отинію – Коломию – Заболотів – Снятин – і звідти до Чернівців. Відстань Івано-Франківська до Чернівців 138 км, час у дорозі – близько 3 год. Середню якість дороги по маршруту користувачі Navizor оцінюють на 3,5 із 5.

Зі ЛьвоваNavizor радить через Золочів їхати спочатку на Тернопіль, а вже звідти – через Теребовлю – Чортків – Товсте – Кіцмань рухаємось до Чернівців. Відстань між містами – 295 км, тривалість у дорозі – близько 5 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,7.

З Києва варто їхати через Житомир – Хмельницький – Кам’янець-Подільський – і до Чернівців. Відстань між містами – 511 км, приблизна тривалість у дорозі – 8 год. Середня якість – 2,8.

З Харкова через Полтаву спочатку слід поїхати до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань між містами – 989 км, час у дорозі – близько 14 год. 30 хв. Середня якість дороги – 2,9.

З ОдесиNavizor , враховуючи якість дороги, спрямовує маршрут на трасу Київ-Одеса до Умані, звідти – через Вінницю – Хмельницький - Кам’янець-Подільський до Чернівців. Відстань – 727 км, приблизня тривалість – 11 год. Середня якість дороги – 2,92.

 

4 – 6 вересня – фестиваль «Республіка»

Де? Кам’янець-Подільський

Що цікавого? Це фестиваль сучасного вуличного мистецтва у всіх його проявах – музики, малюнку (графіті), поезії, танцю, відео мистецтва. Після успішного дебюту у 2011 році, «Республіка» цієї осені уже вп'яте заполонить Кам’янець-Подільський атмосферою мистецтва, креативу та свободи. На головній сцені, розташованій на території історичної фортеці XIV століття відбуватимуться виступи найкращих українських та закордонних виконавців; найкращі райтери працюватимуть над прикрашанням занедбаних будівель у різних частинах старого та нового міста.

Вартість квитків: ціна на три дні – 330 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Кам’янця-Подільського треба їхати через Монастирську – Бучач – Чортків – Скалу-Подільську. Відстань між містами 186 км, що займе близько 4 год. Середня якість дороги по маршруту – 4,15.

Зі Львова через Золочів рухаємося до Тернополя, потім – через Теребовлю та Скалу Подільську до Кам’янця-Подільського. Відстань – 277 км, тривалість у дорозі – 5 год, середня якість – 2,25.

З Києва їдемо через Житомир – Старокостянтинів – Хмельницький – Дунаївці – і до місця призначення. Відстань між містами 421 км, що займе майже 7 год. Середня якість дороги по маршруту – 3,92.

З Харкова, як зазвичай їдемо спочатку до Києва, а далі – по прокладеному вище маршруту. Відстань – 898 км, тривалість у дорозі – майже 13 год. Середня якість – 3,32.

З Одеси їдемо, як до Чернівців на попередній фестиваль, тільки зупиняємось у Кам’янці-Подільському. Відстань – 640 км, тривалість у дорозі – близько 9 год. 30 хв. Середня якість – 3,90.

 

5-6 вересня – фестиваль «Гуцульська бринза»

Де? Місто Рахів Закарпатської області.

Що цікавого? Це свято, загартоване карпатськими горами та прадавніми автентичними традиціями. Тільки тут ви зможете на повну насолодитись свіжим карпатським повітрям, смачними та екологічно чистими стравами, доторкнутись до частинки суворого гуцульського побуту та відчути всю гостинність карпатського краю. Тут можна буде скуштувати національні гуцульські страви та потанцювати під якісну народну музику.

Вартість квитків: безкоштовно

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Тисменечани – Надвірну – Делятин – Яремче – Ясіня – до Рахова. Відстань між містами – 134 км, приблизна тривалість у дорозі – 3 год. Середня якість покриття – 3,19 із 5-ти.

Зі Львова їдемо спочатку до Івано-Франківська через Бібрку – Рогатин – Бурштин та Галич, а далі – по вже прокладеному шляху. Відстань від Львова до Рахова 266 км, що займе близько 5 год. 30 хв. Середня якість дороги – 3,00.

З Києва рухаємося через Житомир – Рівне – Броди, не повертаючи на Львів, їдемо через Золочів – Перемишляни – Рогатин – Бурштин до Івано-Франківська, а далі – як вже згадувалося вище. Відстань між містами – 739 км, приблизна тривалість у дорозі – 12 год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань – 1217 км, тривалість у дорозі – близько 18 год. Середня якість дороги – 3,19.

З Одеси рухаємось спочатку трасою Київ – Одеса до Умані, звідти – до Вінниці – Хмельницького – Івано-Франківська – Надвірної – Яремче – Рахів. Відстань між містами – 898 км, тривалість у дорозі – 15 год. Середня якість – 2,98.

 

 

11 – 13 вересня – ХХII - й Гуцульський фестиваль

Де? місто Надвірна Івано-Франківської області

Що цікавого? Фестиваль присвячений збереженню гуцульського колориту та традицій. В рамках події відбуватимуться різноманітні секційні засідання, виступи етнографічних колективів та гуцульські ярмарки.

Вартість квитків: вхід вільний.

Як доїхати?

Маршрути тотожні вищенаведеним маршрутам до Рахова, тільки зупиняємося у Надвірній, що на 97 км ближче.

 

18-19 вересня – Chernihiv Jazz Open

Де? Чернігів

Що цікавого? Джазовий фестиваль – це, насамперед музика. Особливістю Chernihiv Jazz Open є рівний та потужний лайн-ап. На фестивалі виступають як професійні джазові колективи з України, так і команди з багатьох інших країн.Основний майданчик фестивалю – Чернігівський обласний музично-драматичний театр ім. Т. Г. Шевченко, який розташований на центральній площі міста. Тут відбуваються два великі фестивальні концерти. Безкоштовні концерти молодих джазових колективів відбуваються на відкритій «Зеленій сцені» фестивалю, що розташована теж неподалік центральної Красної площі міста на початку Алеї Героїв. А шанувальників джазових джемів у невимушеній атмосфері фестиваль запрошує на афтепаті.

Вартість квитків: 140 – 200 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а звідти - через Козелець – до Чернігова. Відстань між містами – 752 км, що займе близько 11 год. середня якість дороги - 3,25.

Зі Львова через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир їдемо до Києва, а далі – як уже згадувалось, до Чернігова. Відстань – 688, тривалість – 9 год. Середня якість – 3,10.

З Києва до Чернігова їдемо через Бровари і Козелець. Відстань між містами – всього 147км, що займе приблизно 2год. Середня якість дороги 3,81

З Харкова через Полтаву теж рухаємось спочатку до Києва і звідти - до Чернігова. Між містами 586 км, що займе десь 7 год. 30 хв. вашого часу. Середня якість – 3, 15.

З Одеси трасою Київ-Одеса їдемо до столиці і далі – до Чернігова. Відстань – 617км, тривалість – 7 год. 30 хв. Середня якість – 3,25.

 

17 – 27 вересня – ГОГОЛЬFEST

Де? Київ

Що цікавого? Головний меседж цьогорічного фестивалю - «Дегустуй завтра вже сьогодні». Фестивальні події впродовж 11 днів проходитимуть на 14 локаціях експоцентру. Традиційно ГОГОЛЬFEST представить такі напрямки мистецтва як театр, кіно, академічна музика, візуальне мистецтво, перформанс, альтернативна музика, fashion art, дитяча програма, танець, література, еко-арт та освітня програма.

Вартість квитків: 60 грн.

Як доїхати?

З Івано-Франківська до Києва їдемо через Перемишляни – Золочів – Броди – Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань – 603 км, тривалість – 9 год., середня якість – 3,25.

Зі Львова до Києва варто їхати через Дубно – Рівне – Новоград-Волинський – Житомир. Відстань між містами – 540 км, тривалість – 7 год., середня якість – 3,28.

З Харкова до Києва 479 км, що займе близько 6 год., середня якість – 3,96.

З Одеси до Києва їхати слід стандартним маршрутом магістраллю Київ – Одеса. Відстань –474 км, тривалість – займе 5 год. 30 хв., середня якість дороги – 4,06.

 

24 – 27 вересня – Lviv Coffee Festival

Де? Львів

Що цікавого? Професіонали, експерти, люди, які горять тим, що роблять, поціновувачі якості та смаку, – усі щороку зустрічаються у Львові «на каві».

Організатори обіцяють показати, як живе світ кави, зібрати найкращих експертів, які будуть експериментувати та творити, адже кава розкривається тільки тим, хто віддає їй багато часу і праці, вивчає її, надихається нею; показатикультуру споживання кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів.

Вартість квитків: безкоштовно.

Як доїхати?

З Івано-Франківська їдемо через Галич– Бурштин – Рогатин – Бібрку. На ці 132 км піде десь 3 ваші год.

З Києва до Львова їдемо через Житомир – Рівне – Дубно – Броди – Буськ. Відстань – 541км, тривалість у дорозі – близько 7год.

З Харкова їдемо спочатку до Києва, а далі – по вже прокладеному вище маршруту. Відстань –1019 км, тривалість у дорозі – 13год., середня якість – 4,73.

З Одеси рухаємось до Умані трасою Київ – Одеса, звідти через міста Вінниця – Хмельницький – Тернопіль їдемо до Львова. Відстань – 786 км, тривалість – 12 год., середня якість дороги – 3.26.

Завантажуйте собі на смартфон навігатор Navizor beta та подорожуйте безпечно!

Завантажити навігатор для Android можна тут: https://goo.gl/FuUZEr

Проводьте ваші дні із користю, адже життя – це не кількість днів, які ви прожили, а їх якість. І саме подорожі роблять наше життя наповненим хорошими емоціями та позитивом!

Яскравої вам осені та веселих мандрівок тільки якісними дорогами!


04.09.2015 2818 0
Коментарі (0)

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1885
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1821
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1821
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5367 42
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2117 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1481

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

688

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

744

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

937

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

973
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1722
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3636
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10215
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26091
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10142 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7680
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

864
13.04.2024

Які труднощі та виклики виникають при управлінні краєзнавчим музеєм "Бойківщина" Тетяни й Омеляна Антоновичів та як намагаються їх розв'язувати?

1367
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

350
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1239
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

840
02.04.2024

Українці розповіли, чи підтримують у другому читанні ухвалення Верховною Радою оновленого законопроєкту про мобілізацію.  

1044