Дерев'янко: реформа ЖКГ в Івано-Франківську поміняє пріорітети

На сьогоднішній прес-конференції начальник управління житлово-комунального господарства Івано-Франківської ОДА Олександр Дерев'янко припустив, що реформа житлово-комунальної галузі в Івано-Франківську до кінця цього року може радикально поміняти прфорітети.

На його думку, автори комунальної реформи в місті є теоретиками, а не практиками. А для реформи ЖКГ необхідний досвід роботи в цій сфері.

Нагадаємо, що буде проведена інвентаризація нерухомого майна, яке закріплене за ЖЕО, внесено зміни до статутів житлово-експлуаційних організацій. Згідно доповнень, весь житловий фонд міста має бути переданий на баланс комунального підприємства «Єдиний розрахунковий центр», яке стає посередником між мешканцями міста та виконавцями комунальних послуг. Таким чином, всі оплати мешканців міста, а це 32 мілйьони гривень, з рук ЖЕО переходять до «Єдиного розрахункового центру», яке стає замовником комунальних послуг. Виконавці комунальних послуг залишаються старі – ЖЕО. Проте створюватимуться умови вільного ринку надання послуг, при яких приватні ЖЕО, які складуть конкуренцію теперішнім, зможуть увійти на ринок.


Кількість переглядів - 10756
15.07.2011 13:50
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Dsnth | 15.07.2011 16:40Хто б говорив за комуналку, але тільки не Дерев'янко, який показав свою тупість у керуванні комуналкою міста, за що був і вигнаний з посади. Зате такий проффесіонал підійшов ПР для керування обласною комуналкою Отакі то кадри готуються реформувати ЖКГ в Україні на чолі з Близнюком, який довів комуналку Донецької області до ручки. antonio | 15.07.2011 15:47А що ти зробив для міста засраний Деревянко.Погубив місто, де минулих 5 років нічого не робилося тільке все захаращувалося і кралося.
Не дають молодим працювати обісрати найлегше а от щось зробити...
Хоч культурні хлопці прийшли до влади.Хоча вони також роблять не все добре в комуналці але хоч щось.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Душа і тіло