Івано-Франківщина за результатами ЗНО і кількістю «двохсотбальників» зайняла третє місце в Україні

Івано-Франківщина за результатами ЗНО і кількістю «двохсотбальників» зайняла третє місце в Україні (після Києва та Львівської області).

 

До того ж троє прикарпатців (з Коломиї, Брошнева та Радчі) пройшли ЗНО з найвищим балом з двох предметів, — повідомили в регіональному центрі оцінювання якості освіти.

 

Серед них єдина дівчина — Ірина Лутчин, що закінчила Радчанську школу Тисменицького району. Ірина Лутчин ледь не стала "шестисотбальницею": отримавши по двісті балів з двох предметів, на третьому тестуванні набрала 195 балів, тобто зовсім трохи не дотягнула до третьої двохсотки. "Вже просто втомилася", — пояснює дівчина.

 

ЗНО проходила з української мови, біології та хімії. Каже, що це не надто важко, якщо постійно вчитися, хоч перед тестами довелося добряче посидіти за підручниками. І хоч Іринка вже цілком незле справляється з домашньою роботою, вміє сама і борщ зготувати, і голубці, та перед ЗНО мама зовсім звільнила її від таких клопотів: усі сили Іра спрямувала на навчання.

 

Іноді й засинала над книжками. Не вмикала телевізор, але знаходила час і погуляти, і поспілкуватися — тільки вживу, у "Контакти" в Інтернеті з півроку не заглядала. Репетиторів не наймала, додатково займалася зі своїми ж учителями, що є добрими спеціалістами: української мови Іринку навчала Віра Федорівна Гарасимович, біології — Юстина Іванівна Дильова, хімії — Людмила Романівна Квич. Дехто з Іриних однокласниць теж отримав високі бали: понад 180.

 

Дівчина розповідає, що вже з 5-о класу знала, які саме предмети обере для тестування. Навчалася в природничому класі, торік на обласній олімпіаді з біології зайняла третє місце. Цього року на районних олімпіадах стала другою з мови і першою з хімії і біології.

 

За списком предметів можна здогадатися, що Ірина Лутчин мріє стати лікарем: вона хоче вступити до медуніверситету в Івано-Франківську. Далекі світи її зовсім не ваблять — у сенсі, щоб там жити. Їй подобається життя у власному домі, в селі.

 

ОДТРК


Кількість переглядів - 5872
15.07.2011 09:21
Система Orphus

Поділитись новиною:

Коментарі (2)
Федя | 15.07.2011 16:26Ти, МАР, прав. Червоний диплом, золота медаль, 200 балів не дають шансу на престижну роботу. Моя подружка з червоним дипломом і дуже гарною технічною спеціальністю уже працює дом.робітницею в Італії. Я теж туди збираюсь. ПРощай, РОДІНА, що любить тільки дітей депутатів, функціонерів і чиновників. МАР | 15.07.2011 15:49Вчені кажуть (ФІРТКА писала),що від брудного повітря люди стають глупішими. Карпати - рекреаційна зона і в нас чисте повітря .Як бачите,ЗНО підтвердило - діти в нас мудрі.Вони мають шанс вибирати собі ВУЗи.Якби ще держава подбала про те, що закінчивши виші, вони мали достойну роботу, бо достойну роботу мають по дуже великому блату або за дуже великі гроші і її дістають, як правило не ті,що мали червоні дипломи. Ті ж ,що мають червоні дипломи і не мають грошей, їдуть мити дупи просунутій Европі.

Додати коментар

Щоб залишити коментар вам необхідно авторизуватися через:
Статті
Останнє в блогах
Всі блоги
Цікаво